yozgaz/mainz

Hangi ilde kaç fmf li var buradan takip edebilir paylaşılmaına izin verilmişse adres,tlf,msn lere buradan ulaşabilirsiniz

yozgaz/mainz

Mesajgönderen ZaferZorlu tarih Cum Ağu 28, 2009 3:51 pm

Öncelikle Elinize ve Emeginize saglik..süper bir sayfa
ben almanyada mainz yakinlarinda kaliyorum.bana 2002 yilinda morbus chron teshisi konmustu,yani kron hastaligi...kronik kalinbagirsak hastaligi.isal ates karin ve kas agrilari!!! bu sebepten 6 ay nerdeyse tekerlekli sandalyaya mahkum oldum yani resmen eimde ayaklarimda tutmuyordu yatalak olmustum...üstelik 8 yasindan beri spor yapiyordum devamli...ama simdi cok sükür iyiym..
gecenlerde yine agrilarim vardi doktora gitdim,cevremden duymustum fmf,i bunu sordum doktora bendede aynisi olabilirmi diye...kan aldi ve evet dedi sendede fmf var..
ama tam arastirmak icin agrilarin oldugunda gel kan alalim dedi...gitdim yine kan vermeye doktor izinde baska dok var.daha fmf bilmiyor orda ölece kaldim agrilarla..yani sonunda anlasildiki zamaninda 2002de bana yanlis teshis koymuslar..morbus chron dgilde fmf varmis....
YANI ANLAMIYORLAR BEN GÜNDE 8-12 ARASI HAP ALDIM 7 YIL BOyunca.
ARTIK TÜRKIYEDE GIDIP KONTOL OLMAK ISTIYORUM;YENI BABA OLDUM yasim 28 BI KIZIM VAR 1yasinda ONUN ICIN YASAMAYA CALISACAGIM.....
BANA ANKARADAKI EN IYI DOKTORA NASIL ULASABILECEGIMI SÖYLERSENIZ SEVINIRIM:::
herkese simdiden tesekkür ederim Hayirli ramazanlar dilerim
ZaferZorlu

Dön İL İL TÜRKİYE

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir