AYMİNAM dünyaya geldi arkadaşlar

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

AYMİNAM dünyaya geldi arkadaşlar

Mesajgönderen rezaeı tarih Sal Eki 07, 2008 2:31 pm

20 Eylül de bebeğimi dünyaya getirdim arkadaşlar çok zor oldu anne olmak gerçekten çok zormuş.17 günlük oldu ismini aymina koydum.Sağlıklı çok güzel bir kız evladım.FMF tahlilinide 6 ayı doldurduktan sonra yapmamı söyledi doktoru.
rezaeı

Mesajgönderen azize_boz tarih Sal Eki 07, 2008 4:58 pm

hayırlı olsun saglıklı buyutmen dılegıyle...
selammmm:))
azize_boz

Mesajgönderen zübeyde Gürel tarih Sal Eki 07, 2008 6:57 pm

güle güle büyüt kızını Allah analı babalı büyütsün
zübeyde Gürel

Mesajgönderen rezaeı tarih Prş Eki 09, 2008 1:10 pm

Amin arkadaşlar zübeydecim içini rahat tut inşallah bütün sonuçları temiz çıkar.
rezaeı

tebrikler

Mesajgönderen seline tarih Prş Eki 16, 2008 2:54 pm

Cok cok tebrikler rezaei. Kizinla ikinize mutlu gunler. Hayirli ve saglikli olmasini dilerim.
:D :D
seline

slm

Mesajgönderen doga tarih Prş Eki 16, 2008 3:21 pm

hayırlı olsun hoş geldin hayata aymina bir şey sorucam fmf genetilmiş çocugundada varmı doktor bana %50 olur dedi bnde bekarım ama evlenince çocuk yapamam diyorum
bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekürler iyi günler.
olcay
doga

slm

Mesajgönderen doga tarih Prş Eki 16, 2008 3:21 pm

hayırlı olsun hoş geldin hayata aymina bir şey sorucam fmf genetilmiş çocugundada varmı doktor bana %50 olur dedi bnde bekarım ama evlenince çocuk yapamam diyorum
bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekürler iyi günler.
olcay
doga

Mesajgönderen rezaeı tarih Pzt Eki 20, 2008 5:46 pm

Teşekkür ederim arkadaşlar herbirinize tek tek.Doğacım bu konuda çok şeyler yazdık.Hiç korkma canım eşim fmf hastası olsaydı %100 bebeğim hasta olcaktı ama eşim taşıyıcı olsaydı ben hasta %50 hasta olcaktı ama bi ihtimal daha var eşim fmf hastası olmadığı için %20 dedi dotorum buda taşıyıcı.her şeye rağmen annelik çok güzel.
rezaeı

Mesajgönderen güler tarih Pzt Eki 27, 2008 1:19 pm

gözün aydin arkadasim benimde kizimin adi yagmur bende 4 ekimde dogum yaptim esini ve seni tebrik ederim :wink:
seni cok seviyorum melegim iyiki varsin
güler

Mesajgönderen SEVGİ_42 tarih Pzt Eki 27, 2008 5:17 pm

TEBRİK EDERİM DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH RABBİM BİZEDE KUCAGIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN SAĞ SALİM OLMAYANLARADA GÖSTERSİN İNŞALLAH
SEVGİ_42

Mesajgönderen rezaeı tarih Cum Eki 31, 2008 3:03 pm

Teşekkür ederim arkadaşlar inşallah arkadaşlar Allah herkese nasip etsin.
Gülercim benim kızımın göbek adına yağmur koydum.
rezaeı

Mesajgönderen TURKAN tarih Pzr Kas 02, 2008 9:29 am

Gule gule kizini buyut canim.darisi hepimizin basina
TURKAN

Re: AYMÝNAM dünyaya geldi arkadaþlar

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Kas 07, 2008 12:09 am

rezaeý yazdı:20 Eylül de bebeðimi dünyaya getirdim arkadaþlar çok zor oldu anne olmak gerçekten çok zormuþ.17 günlük oldu ismini aymina koydum.Saðlýklý çok güzel bir kýz evladým.FMF tahlilinide 6 ayý doldurduktan sonra yapmamý söyledi doktoru.

Selam canim,

Minik yegenimiz ailemize hos geldi, biraz gec oldu ama ancak okuyabildim..Herseyin yolunda gitigine ve sag salim bebeginize kavustugunuza cok ama cok sevindim..Allah anali babali büyütsun insallah, Ömrüde Kaderide güzel olur yavrucagin...

Gen analiz anne karnindaki bebekte dahi bakilabiliniyor günümüzde... Merak etme Insallah böyle bir buldu gelismez...simdilik olumsuz seyler düsünme anneligin ve bebegini tadini cikar...

Aksisi olsabile iki evladida agir bir sekilde FMfle ugrasan bir anne olarak sunu diyebilirimki evlatlarimiz bir cok eriskinden cok daha iyi bu durumla basa cikabiliyorlar...Yeterki bilincli olalim onlarida bilinclendirerek hayata hazirlayalim..FMF le yasamayi ögrenip bunun hayatin sonu olmadigi bilincine varsinlar... Ben evlatlarimla gurur duyorum, Okadar yasam sevinci dolular, okadar duyarlilarki, sadece biraz erken büyüyorlar, olgunlasiyorlar yasitlarindan, hem unutmayalim Derdi veren Allah sabrida veriyor... Allaha amanet olun..
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen rezaeı tarih Prş Kas 27, 2008 3:06 pm

herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar.Birsel abla geçen hafta başka bi doktora gittim bebeğimi gösterdim ve doktorun kızıda fmf hastasıymış tahlil yaptırmamı istemedi atakları olursa yaptır dedi.sizce ne yapayım.
rezaeı

Mesajgönderen dr_bahar tarih Prş Kas 27, 2008 6:14 pm

içinizi rahatatmak için bir doktorla daha görüşebilirsiniz bence ama şu da var gittiğiniz doktorda fmfi bildiği için dikkatli davranmıştır.normalde çok bilinmediğinden doktrlar ilk anda düşünmüyor ama sizin görüştüğünüz kişi bunu bilen birisi bu konuda bence rahat olun.çocuğunu çok yakından takip edin..anne olarak mutlaka farkedersiniz farkettiğiniz anda doktora başvurursunuz.
dr_bahar

Sonraki

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir