teşekkürler arkadaşlar

Sohbet etmek mi istiyorsun, bir konuyumu tartismak veya tanismak mi istiyorsunuzu ? Dogru bölümdesiniz :-)

teşekkürler arkadaşlar

Mesajgönderen selly tarih Sal Ağu 12, 2008 5:06 pm

teşekkür ederim arkadaşlar en azından cevap veren bir iki ses duymuş olmak içimi rahatlattı doğrusu.:) hemen hergün bakınıyorum buraya ama kendimden başka kimseyi görmüyorum evet herkezin işi gücü var ama ben bu hastalık yüzünden ne okuyabildim nede çalışabildim anlayacağınız hep evdeyim:) ne bileyim bu hastalığı taşıyan herkezi kendim gibi zannettim herhalde :oops: Şiirlerimi beğendiğinize sevindim 8) benimde yaptığım tek şey bu işte
ataksız günler dileğiyle
selly Resim
selly

Mesajgönderen NERMİN ÖZCAN tarih Prş Ağu 14, 2008 12:10 pm

MRB SELLY EVET YAZILARINI VE ŞİİRLERİNİ OKUYORUM.HAKLISIN ÇOK RAĞBET YOK BU SİTEDE NAPALIM ŞİMDİLİK BÖYLE İDARE ETCEZ.BU ARDA SENİN İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM. :cry: HASTALIK BU KADAR İLERLEDİMİ SENDE ATAKLARIN ÇOK MU SIK OLUYOR.KENDİNE DİKKAT ET.İYİ GÜNLER!!!
slm arkadaşlar herkese iyi günler,her gününüzün bi önceki günden güzel geçmesi dileğiyle!!!ATAKSIZ GÜNLER
NERMİN ÖZCAN

SLM SELLY

Mesajgönderen NERMİN ÖZCAN tarih Prş Ağu 14, 2008 12:10 pm

MRB SELLY EVET YAZILARINI VE ŞİİRLERİNİ OKUYORUM.HAKLISIN ÇOK RAĞBET YOK BU SİTEDE NAPALIM ŞİMDİLİK BÖYLE İDARE ETCEZ.BU ARDA SENİN İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM. :cry: HASTALIK BU KADAR İLERLEDİMİ SENDE ATAKLARIN ÇOK MU SIK OLUYOR.KENDİNE DİKKAT ET.İYİ GÜNLER!!!
slm arkadaşlar herkese iyi günler,her gününüzün bi önceki günden güzel geçmesi dileğiyle!!!ATAKSIZ GÜNLER
NERMİN ÖZCAN

SLM SELLY

Mesajgönderen NERMİN ÖZCAN tarih Prş Ağu 14, 2008 12:12 pm

NERMİN ÖZCAN

Mesajgönderen gülden tarih Prş Ağu 14, 2008 7:32 pm

merhaba selly.haklısın malesef yaz olduğu için sanırım.ve fmf dostlerımız benim gibi atakları olduğu zaman pek bilgisayar başına geçemiyoruz sanırım.inşallah birsel arkadaşım bu site için bişeyler yapıcak.bu arada geçmiş olsun.
gülden

Mesajgönderen selly tarih Pzr Ağu 24, 2008 2:29 am

arkadaşlar çok teşekkürler ediyorum hpinize :oops: maalesef rahatsızlığım çok geç teşhis edildiğinden aşırı derec ede sorunlarım oluyor..ama ne yapalım ŞÜKREDİYORUM..acılı sancılı da olsa hayat devam ediyor değil mi?
Şiirlerimi beğendiğinize sevindim...başka yapabildiğim birşey de yok zaten :)
selly Resim
selly

slm

Mesajgönderen salih38 tarih Pzt Ağu 25, 2008 5:00 pm

slm sely ben salih doguştan beri fmf hastasıyım bu siteyi bulana kadar sadece bende ve kardeşimde oldugunu zannederdik ama bu siteyi bulduktan sonra baktıkki yanlız degiliz derdimizi anlatacagımız kardeşlerle ablalarla abilerimizle karşılaştım sende bilirsin bu hastalıgı çeken bilir söylemek istedigim kader arkadaşalrımızla daha çok derleşip birbirimize moral vermemiz kendimize enbüyük destek olur. OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR NEFES SIHHAT GİBİ
salih38

Mesajgönderen selly tarih Sal Ağu 26, 2008 1:29 am

Evet Salih kardeş..bende öncelikle böyle bir hastalığım olduğunu bilmiyordum. Çektiğim acıların yalnızca kendimde olduğunu ve kimsenin çekebileceğini sanmıyordum..Derdimi anlatamamanın sıkıntısını o kadar uzun yıllar çektim ki bilemezsiniz..27 sene dile kolay; bana ise asırlar gibi geçti. Bunca seneden sonra ancak anlaşılabildi çektiklerim FMF!!!!Gülermisin ağlarmısın bilemedim? Çünkü FMF daha önceleri bir kaç komşumda duymuş ve çok önceleri bilinen bir hastalık mış...Ancak bana henüz teşhis konula bildi..Ne gariptir ki şu anda derdimi çok iyi anlayabilecek FMF ailem bile var :)
Sana ve kardeşine de ALLAH dan acil şifalar ve sabırlar diliyorum..Geçmiş olsun 8)
selly Resim
selly

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir