MAHKEMEYE DAVETEDİYORUM SOSYAL GÜVENLİKTEN YARARLANIN

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

Mesajgönderen haydaruzun tarih Cmt May 19, 2007 1:22 pm

Gökhan kardeşim bu gerçekten önemli bir konu..
Biraz daha açar msıın lutfen..
Çünkü ben takip edebildiğim kadarıyla böyle bir davaya rastlamadım
Tabii ki kaçmışta olabilir..
Eğer örnekleri varsa yada davayı açıp kazanan br tanıdığın var ise gerrekli bilgileri sunmanı rica ediyorum senden
YARIN GÜLECEĞİN HİÇBİRŞEY İÇİN BUGUN ÜZÜLME
haydaruzun

Mesajgönderen ULUDAG tarih Pzr May 20, 2007 1:49 pm

merhaba arkadaşlar bu konu gerçekten çok önemli çünkü çoğu arkadaşımız işi konusunda mağdur oluyor ben de dahil, bu konuda bizleri daha detaylı aydınlatabilecek avukat arkadaşlar varsa bizleri lütfen bilgilendirsinler.dernegimizin kuruldugunu duydum gerekirse dernek bünyesince birlik oluşturarak hakkımızı aramalıyız. avrupa birliğine girmeye çalışıyoruz ve avrupa birliği uyum yasaları düzenleniyor ve halen düzenlenmekte öyleyse bizimde avrupada yaşayan hastaların sosyal haklarına sahip olmamız gerekir.
ULUDAG

Mesajgönderen onderrr tarih Sal May 22, 2007 12:46 am

bu olayı derinlemesine bi açsak diyorum baya bi
göz yaşı kadar sev beni, onada razıyım
onderrr

Mesajgönderen Birsel tarih Sal May 22, 2007 11:04 pm

selam arkadaslar cok güzel konulara deginiyorsunuz... Evet Madem AB icin ugrasiyoruz ozaman burda kabul görmüs kanunlarin trdede uygulanmasi icin cabalaya biliriz.. ben bu konuyu üc senedir söyleyip duruyorum..dönem dönem bazilari birseyler yapmaya calisti ama malesef sonuc alinamadi..cünkü insanlar ugrasmak istemiyor sanirim... hazira konmak malesef herzaman mümkün olmuyor...

Herseyden Önce Gerek site gerekse Forumdaki Hastalarin birlik haraket edrek birseyler elde edebilirsiniz... tek basimiza sesimiz yeterince malesef duyulmuyor... forum arsiv yazilarimda Sarimavis rumuzlu Bayram abi bu konularda birseyler yapmaya calisiyordu ..onunla temasa gecerek birseyler organize edebilirsiniz..Veya Bayram abininde tanidigi Candeger rumuzlu arkadasimiz bir avukatir ve bu konularda yardimci oluyorlardi birbirlerine...

Dernek henüz tam faqliyete gecmedi bunedenle öncelikle kendiniz organize olmaya calisarak dernegide arkamiza alip gerekli mercilere bas vurabirseniz belki bazi hakklari elde edebilirsiniz.... Suan yurtduisindan bu konuda sizlere fazla yardimin dokunamaz..ancak kismet olurda Türkiyeye döndügü,de kesinlikle bu konularda ugrasmayi düsünüyorum....

Umarim sizlerinde en azindan biz avrupadakiler kadar korumaniz olur..
Herkese sevgi ve selamlar

Birsel
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen hulya_s43 tarih Cum Tem 27, 2007 5:44 pm

arkadaşlar mrb malulen emeklilik hakkında bilginiz varmı
hulya_s43

haklıyız ama

Mesajgönderen salih38 tarih Cum Tem 27, 2007 10:21 pm

neden haklı olmak bu kadar zor oluyo neden zorlaştırıyorlar neden insana insan gibi saygı gösterilmiyor hasta olmak suç olmuş ülkemizde
salih38

Mesajgönderen saltuntas tarih Pzt Ağu 20, 2007 10:20 pm

merhaba neden bütün sitedeki arkadaşlar birlikte aynı anda dava açmıyor::böyle tek tek belki ses getirmez ve gözden kaçabilir.ama hep birlikte aynı anda türkiye'nin dört bir yanında...
herkes algıladığı kadarını yaşar!
saltuntas

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir