HASTALIĞIMIZ VE TAYİN YAPTIRMA

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

HASTALIĞIMIZ VE TAYİN YAPTIRMA

Mesajgönderen vezir55 tarih Sal Eyl 04, 2007 8:11 pm

MERHABA ARKADAŞLAR İSMİM YUSUF FİDAN BENDE FMF HASTASIYIM HEPİMİZE GECMİS OLSUN.

BENİM SORACAĞIM ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM KONU ŞUDUR:
BEN ORDU İLİ ÜNYE İLÇESİ SAĞLIK GRUP BAŞKANLIĞINDA SAĞLIK MEMURU OLARAK ÇALIŞIYORUM.GÖREVE 2002 DE ORDUNUN YİNE BİR BAŞKA İLÇESİ OLAN AKKUŞTA BAŞLADIM.BURDA ÇALIŞIRKEN DEFALARCA HASTALIĞIMDAN DOLAYI SAMSUN İLİNE TAYİN İSTEDİM.(SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDEN ALMIŞ OLDUĞUM FMF HASTALIĞINI BİLDİRİR HEYET RAPRUM VAR VE RAPORUMDA AYNEN ŞÖYLE YAZIYOR HASTAMIZDA İLAC KULLANMASINA RAĞMEN KARIN AĞRISI ATAKLARI SIKLIKLA OLMAKTADIR.BU NEDENLE BÖLÜMÜMÜZE YAKIN BİR YERDE CALIŞMASI UYGUNDUR.)

İŞTE BENDE BU HEYET RAPORUNA İSTİNADEN DEDİĞİM GİBİ SAMSUN İLİNE DEFALARCA TAYİN İSTEDİM HER SEFERİN DE DE OLUMSUZ CEVAP GELDİ TAYIN TALEBİNİZ UYGUN GÖRÜLMEMİŞTİR CEVABI GELDİ.BU SEBEPLE BENDE CARESİZ KALDIM ESKİ CALIŞTIĞIM İLÇE ZOR Bİ YER OLDUĞU İÇİN ŞİMDİKİ CALIŞTIĞIM YERE SAĞLIK DURUMUMDAN TAYİN YAPTIRDIM.AMA ESAS İSTEDİĞİM MEMLEKETİME SAMSUNA YANİ İL DIŞI TAYİN YAPTIRMAKTIR.

ŞİMDİ SORMAK İSTEDİĞİM BAKANLIK NEDEN BENİM TAYİNİMİ YAPMIYOR ANLAMIYORUM AYRICA TAYINİN HANGİ SEBEPLE YAPILMADIĞINI ACIKLAYICI BİR GEREKCE DE BELİRTMİYOR

ARKADASLAR BENİM DURUMUM DA OLAN VARSA MEMUR OLUP SAĞLIK DURUMUNDAN TAYİNİNİ YAPTIRAN VARSA LÜTFEN YAZSIN YADA HABERLESLİM FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNALIM.(TEL:04523238500 ÜNYE SAĞLIK GRUP BAŞKANLIĞI)
UF
vezir55

Mesajgönderen ardaca tarih Prş Eyl 06, 2007 6:30 pm

Arkadaşım formda bu konuyla ilgili bir soru sorulmuş istediğin cevap var orda bi incele istersen.
ardaca

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir