EVET ARKADASLAR DESTEK BEKLIYORUM

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

Mesajgönderen onderrr tarih Cmt Haz 16, 2007 8:13 pm

değerli dostum öncelikle sana ilginden dolayı cok teşekkür ediyorum yazını yeni gördüm bak şöyle yaparsak cok daha iyi olacak sen bu konu hakkında bilgi sayibi bir insana benziyorsun sorun ve iisteklerimiz ortalama aynısenden ricam bir dilekçe örneği yazıp buraya koyarsan bizlerde gerekli yerleri doldurup imzalayıp sana tekrar yollarız(ancak insanların imza olayında tereddütleri olabilir)bu sorun içinde örneğin tc kimliknomuzu yazabiliriz.veya illerdeki merkez yerler var buralara bizler bu dilekçeleri bırakıp sende toplanmasını sağlayabiliriz.

tekrardan ilgi vede alakan için çok teşekkür ediyorum..ataksız günler....
göz yaşı kadar sev beni, onada razıyım
onderrr

Mesajgönderen Serkan gezgin tarih Pzr Haz 17, 2007 1:07 pm

Bence çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına isteğimizi belirten bir mail atıp sitemizin varlığından onları haberdar edelim.Ve Ab uyum yasalarında sağlık başlığına ne zaman gelineceği hakkında bilgi isteyim ona göre hareket edelim.
Serkan gezgin

Mesajgönderen Birsel tarih Çrş Haz 20, 2007 6:30 pm

mehraba arkadaslar,

Gökhan bey isyaniniz anliyorum..gecen senede ondan önceki senede bu sekilde girisimler olmus ancak sonuc alinamamisti..bu sene beki biraz daha fazla katilim olur diye ümit etmistim dogrusu ama nedense bizim toplum kolayi haziri istiyor...
Sizlere tavsiyem yilmamaniz ve ulasabildiginiz kitleyle uyrasinizi vermeniz...

dernek yönetimindekilerle temas gecerseniz beki birlikte haraket etme sansiniz olabilir diye ümit ediyorum..
Birsel
Site Admin

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir