Önemli Emeklilik

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

Önemli Emeklilik

Mesajgönderen nehirida tarih Pzt Kas 29, 2010 11:17 pm

Bayram öncesi işyerime gelen meclis yasa uzmanı (ismini daha sonra vereyim) ile yaptığım görüşmede FMF den ve Almanyadaki kazanılmış hak örneklerinden söz ettim. Cumartesi günü tekrar görüştük o günden sonra bu konuda düşündüğünü söyledi ve öneride bulundu.
Görüşmeler başlamadan önce siz de gelip dilekçe verip görüşebilirsiniz dedi ama bu hastalığı taşıyan başka insanlarla diyalogda olduğunuz derneğiniz vs var ise hep beraber dilekçe verirseniz kesinlikle görüşmelere alınır dedi. Böyle bir hastalığın varlığından ve hiç de az olmayan hastalardan somut olarak söz ederseniz etkili olur dedi ve bu konuda bize yardım da edebileceğini söyledi.
Lütfen bir araya gelip bir şey yapalım.
Çok sık giremiyorum foruma mail adresim nehirida@gmail.com birsel hanım ve diğer yöneticilerin başlatacağı bir şeyle başvuru yapıp görüşmelerde gündeme aldıralım lütfen yanıtlarınızı bekliyorum
Yıkılan güzel şeylerin
Dışımıza dökülen kırıkları mı çok ses çıkarır
Yoksa içimize dökülen kederleri mi?
nehirida

Re: Önemli Emeklilik

Mesajgönderen HAKAN ÇAVDAR tarih Sal Eyl 20, 2011 5:34 pm

ben varım ve tanıdıklarımıda yönlendiririm ister yazılı ister mail yoluyla yada her ikisi olsun bir adres belirtin siz,bu misyonu üstlenin ben 10 kaplan gücünde 10 fmf li ile katılalım her fmf li 2 tanıdığına tavsiye ederse 10 günde 1000 kişi oluruz en kötü ne dersiniz?
İLK ÖNCELERİ YADIRGADIM AMA KOLŞİN DE BENDE KONTROL DE HASTALIĞIMI SEVİYORUM O DA BENİ AMA BAZEN TARTIŞIYORUZ O DA BENIM CANIMI YAKIYO HERSEVGİDE BİRAZ ACI OLMALI BENCE
HAKAN ÇAVDAR

Mesajgönderen HAKAN ÇAVDAR tarih Sal Eyl 20, 2011 5:36 pm

pardon msj tarihine bakmamışım geç kaldık galiba forumu da pek takip edemiyorum artık küçük bi aksiyon oldu neyse
İLK ÖNCELERİ YADIRGADIM AMA KOLŞİN DE BENDE KONTROL DE HASTALIĞIMI SEVİYORUM O DA BENİ AMA BAZEN TARTIŞIYORUZ O DA BENIM CANIMI YAKIYO HERSEVGİDE BİRAZ ACI OLMALI BENCE
HAKAN ÇAVDAR

Mesajgönderen birsell tarih Prş Eyl 29, 2011 2:34 pm

Selam Nehirida,
kusura bakma yeni okudum yazini umarim diger okuyanlar sana bisekilde bas vurmusturlar..gelismeler ne durumda... eger yarari olursa hala bisekilde arkadaslara duyuraya calisirim

kib.sevgi ve selamlar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
birsell

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir