sınavlarda hakkımız varmı?

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

sınavlarda hakkımız varmı?

Mesajgönderen fato.betül tarih Prş Mar 12, 2009 9:11 pm

merhaba ben fatma 8 yıldır fmf hastasıyım bu sene öss ye girecem ve fmflilerin sınavlarda ek hakları oldunu duydum ama fazla bilgim yok örneğin fazla süre gibi falan böyle bişe var mı gerçekten yardıımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
fato.betül

Re: sınavlarda hakkımız varmı?

Mesajgönderen cvs tarih Cmt Mar 14, 2009 9:58 pm

bende bu sene sınava giricem öss ve yds. bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

ataksız sağlıklı günler...
impossıble,doesn't exıst
cvs

Mesajgönderen ozge__06 tarih Sal Oca 26, 2010 8:27 pm

bende bu yıl öss ye giricem ve çok yorucu temponun içindeyiz eğer böyle bi hakkımız varsa çok sevinicem bu konuda bizi aydınlatın lütfen
ozge__06

Mesajgönderen talip_1986 tarih Çrş Şub 10, 2010 1:27 am

valla ben ilk sınavımda tamda sınav başladıktan 15 dakka sonra atak gecirdim..allah kimsenin başına vermesin..yarım saat daha durup cıktım..
talip_1986

Mesajgönderen mt_84 tarih Cmt Şub 20, 2010 6:11 pm

böyle bir hakkımız yok arkadaşlar.literatürde Türkiye de tanınmıyoruz bile :) sadece askerliğe engel hastalıklar listesinde periyodik peritonit diye geciyor bizim hastalıgımız o kadar.ama sınav ayrı hastalık ayrı bişi,bu asla bahaneniz olmasın.hepimiz o yollardan gectik malum.sınav anında atak gecirmek zor bi durum ancak bunu da tedbiri alınabilir.stresten uzak durun..
mt_84

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir