ATAMAYA ESAS RAPOR

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

ATAMAYA ESAS RAPOR

Mesajgönderen ali_yldrm tarih Cmt Şub 21, 2009 12:38 am

HERKESE GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM UZATMADAN DERDİMİ YAZIYORUM.TSK'DA GÖREVLİ ASTSUBAYIM 4 YAŞINDA OLAN KIZIMDA FMF HASTALIĞI MEVCUT GEÇEN SENE HASTALIĞIN İLK TEŞHİSİNDE GATA HAYDARPAŞA HASTAHANESİNDE 1 YIL SÜREYLE ÇOCUK UZMANININ BULUNDUĞU YERLERDE IKAMETİ UYGUNDUR,HAYATİ ONEME HAİZ ATAMAYI ENGELLER ŞEKLİNDE RAPOR VERİLDİ.TSK'DA VERİLEN RAPORLAR 1 YIL SURELI OLDUĞUNDAN HER YIL YENİLENMESİ GEREKİYOR.BU YIL TEKRAR RAPOR ALMAYA GİTTİĞİMDE DOKTORUMUZ FMF Lİ HASTALARA ARTIK RAPOR VERİLMEDİĞİNİ BELİRTTİ. BENİM BU SENE DOĞU GÖREVİM VAR FORMDA OKUDUĞUM KADARIYLA RAMOTOLOJİ KLİNİĞİNİN BULUNDUĞU YERLERDE IKAMET ETMEM GEREKİYORMUŞ.ŞİMDİ BU DURUMDA NE YAPMAM GEREKİYOR YASAL YONDEN HAKKIMI NASIL ARAMALIYIM BİLEN VEYA ASKERİ PERSONEL OLUPTA KENDİSİ VEYA BAKMAKLA YUKUMLU OLDUĞU AİLE FERTLERINE RAPOR ALAN VARSA BİLGİLERİNİ BEKLİYORUM.
ali_yldrm

Re: ATAMAYA ESAS RAPOR

Mesajgönderen wallace717 tarih Pzr Şub 22, 2009 1:13 pm

Kardeş ben de polis memuruyum. Bu hastalık bende de var. Tayin için ben de EGM ye başvurdum. Başvurmak için de tam teşekkülü devlet hastanesinden FMF hastalığım olduğuna dair rapor aldım. Bununla tayin başvurusu yaptım. Bana söylenen tayin isteğiniz olumlu karşılandı ancak genel atama dönemi olan Temmuz ayında atamanız yapılacak dendi. Yani bu hastalıktan rapor verilmiyor olayı tamamen bir saçmalık. Ben rapor alalı 2-2,5 ay gibi bir zaman oldu. İyice araştır bu konuyu. Ayrıca bu hastalıktan muzdarip insanlar romatoloji bölümü olan yerlere tayin isteyebiliyorlar. Bu nedenle istersen bu bölüm olan başka bir ile dahi isteyebilirisin. Ayrıca bu hastalığın çocuk ta olması daha etkili, çünkü atama hususunda çocukların sağlık ve eğitim şartları daha çok gözönünde bulunduruluyor. Sana ve kızına geçmiş olsun. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.
wallace717

Mesajgönderen ali_yldrm tarih Pzr Şub 22, 2009 1:34 pm

saol kardeş mart ayında ankara gata'ya gidecem hastalığın olduğuna dair durum bıldırır raporu veriyorlar ama atamaya etkili olmuyormuş ama bu sefer sağlık bakanlığına kadar gıdecem hakkımı arıyacam.ilgin için çok teşekkur ederım sanada geçmiş olsun
ali_yldrm

Mesajgönderen bastak44 tarih Cum Mar 06, 2009 12:52 am

kardeş ikinizede geçmiş olsun bende polis memuruyum fmf liyim ben malatyada görev yapıyorum fakat heyet raporu almadaım çünkü bizim hastalık teşkilatta geri hizmete verme ihtimalleri var onun için heyet raporu almadım aynı hastalık ablamdada var onun eşide j uzman çavuş tuncelide görev yapıyor enişteye sordum raporu dikkate almamışlar dedigin gibi tekrar geçmiş olsun
bastak44

Mesajgönderen ali_yldrm tarih Pzt Mar 09, 2009 9:07 pm

SAOLASIN ARKADASIM HEPĞMİZE GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN.RAPORU NASIL DİKKATE ALMAZLAR ANLAMIYORUM. YİNE SENİN ENİLTEYE RAPOR VERMİŞLER BEN RAPOR DAHİ ALAMIYORUM
ali_yldrm

Mesajgönderen wallace717 tarih Cmt Eki 24, 2009 2:03 am

KARDEŞ BİRAZ GEÇ OLDU AMA YİNE DE YAZAYIM. Emniyet Genel Müdürlüğü tayin isteğimi olumlu karşıladı ve şu an Ankara iline tayin oldum. Gerekirse emsal göster. Bu hastalık nedeniyle tayin yapmamaları tamamen keyfiyet. Geçmiş olsun. Bilgi gerekirse PM at görüşelim.
wallace717

Mesajgönderen ozhan333 tarih Cmt Oca 23, 2010 9:34 am

Ali Bey Tokatta görevli J.Astsubayım...Kızım 5 yaşında ve bundan 6 ay önce Ankara Gata'da FMF hastası olduğunu öğrendik ve tedaviye başladık. Hastalık sırasında yaşadığımız ataklar ve diğer zorluklardan ötürü doktorumuz çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olan yerde raporu verebiliriz dedi. Acaba siz bu konuda ne yaptınız...Bilgi verirseniz sevinirim...
ozhan333

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir