arkdaşlar yardım gen testi yaptıramıyorum lütfen akıl verin

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

arkdaşlar yardım gen testi yaptıramıyorum lütfen akıl verin

Mesajgönderen Murat86 tarih Prş Ağu 28, 2008 11:03 am

bende sık sık karın ağrısı oluyor ve çok şiddetli dik duramıyorum ağrıdı zaman ateşli oluyor bazen terliyorum felan baım dönüyor iştihaım kesliyor en hastalanacağım zaman hissediyorum 1 gün felan çok şiddetli oluyo bazende göğüsüm ağrıo nefes aldırmıycak şekild sanki kemik batıyomuş gibi birde ayaklarım şişiyor ve çok feci ağrıor sizce ben fmf limiyim.kendimi bildim bilelli var doktora gittim geçensene apandist ameliyatı oldum geçmedi biraz aha azaldı şiddeti sadece..lütfen yardım yorumlarınızı esirgemeyin.. arkdaşlar benim gen testi yaptırmam istanbulda oturuyorum ve sağlık karnem var nasıl yaptıra bilirim şişli etfala gittim burda yok dedi okmeydanı ssk ya gönderdi orasıda yok dedi çapaya gönderdi çapa okmeydanı ile anlaşmamız yok dedi 667ytl para istedi lütfen yardımcı olun ... ne yapmam lazım işimi gücümü bıraktım bu iş için 6 eylülde sınavım var ozamana kadar halletmek istiyorum.
çok korkuyorum :(
Murat86

cvp

Mesajgönderen tugba006 tarih Sal Ara 23, 2008 8:26 pm

sendeki belitiler fmf e ait belirtiler büyük ihtimelle öle die düşünüorm çünkü bndede aynı şikayetler vardı bir üniversite hastanesinde yaptırman gerekio geçmiş olsun
tugba006

Mesajgönderen ercan_tuncal tarih Pzt Oca 12, 2009 4:04 pm

SLM BU KONUDA ÖNDE GELEN HASTANELERDEN BİRİ ANKARA HACETTEPE HASTANESİ ,ROMATOLOJİ BÖLÜMÜNE GİDİP DERDİNİ ANLATTIĞINDA SENN SÖYLEMENE GEREK KALMADAN ONLAR GEN TESTİNİDE DİĞERLERİNİDE YAPTIRIRLAR...SENN HASTALIĞIN BÜYÜK BİR İHTİMAL FMF GİBİ ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN...
ercan_tuncal

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir