çaresizim lütfen yardım

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

çaresizim lütfen yardım

Mesajgönderen hazel71 tarih Pzr May 25, 2008 5:18 pm

sevgili fmf ailesi , Ankaradayım ,fmf bulgum 2000 yılında başladı 8 senedir bu durumu çekiyorum bir üniversitenin öğrenci işlerinde çalışıyorum çok yoğun bir birim ataklarım sık olduğu için ayda bir rapor almak durumunda kalıyorum sürekli insanlarla birebir ilişki halindeyim bilgi veriyorum bu aradada kasa görevi yapıyorum bazen wc bile gidemeyecek durumda oluyorum cok stresli bir yer colsın kullanıyorum ama stres ve yorgunlk olduğu için ataklarım sık geliyor hastalığımı kuruma anlatdım başka bir yer için bana rapor getir dediler kuruma ilaç kullanım raporu verdim onu kabul etmediler daha ayrıntılı ve teşekküllü bir rapor istiyorlar bunu nasıl alacağım bana yardımcı olursanı sevinirim.
hazel71

heyet raporu

Mesajgönderen candeğer tarih Sal May 27, 2008 1:49 pm

Sevgili Hazel71,
Tam teşekküllü bir hastanenin nefroloji, romotoloji ya da dahiliye polikliniklerinden bir heyet raporu almanız gerekiyor. Tıpkı ilaç raporu alır gibi. Yalnız bu raporda hastalığınızın seyri, aşaması, sağlığınızı korumanız için nelere dikkat etmeniz (çok ağır koşullarda çalışmamak, uzun süre ayakta kalmamak gibi) gerektiği ile ilgili bilgiler olmalı. Bu rapora çalışma koşullarınız ile ilgili olması gereken hususları ekletebilirseniz raporla birlikte kurumunuza başvurun ve atanmak istediğiniz birimleri sıralayın ya da uygun bir birim talep edin. Eğer talebiniz reddedilirse 60 gün içinde İdare Mahkemesine başvurabilirsiniz. Dava aşaması ile ilgili daha önce yazmıştım. Oraya bakabilirsiniz. Ancak talebinizin kabul edileceği kanaatindeyim. Geçmiş olsun.
candeğer

Mesajgönderen hazel71 tarih Çrş May 28, 2008 3:23 pm

sevgili arkadaşım cok teşekkür ederim ilgin için ...insallah Allah herkeze yardımcı olur .Doktordan böyle birşey talep etsem yardımcı olurmuki ....Ankara numune hastnesinde doktorum ve biraz aksi ...bana raporu verebilecek bir doktor lazım bildiğini varsa lütfen yazın ataksız ve neşeli günler dilerim
hazel71

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir