malulen emeklilik

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

malulen emeklilik

Mesajgönderen neşe tarih Çrş May 21, 2008 4:20 pm

selam arkadaşlar öncelikle bendeki hastalıkları hatırlatayım sonra soruma geçeyim,fmf olduğumu 12 yıldır biliyorum günde 3 tane coşsilin alıyorum a.s.olduğumu 2 yıl önce örendim bunun için ciddi bi tedavi olamadım lazım tüm ilaçlar karaciğerde tahribata yol açtı ağrı kesicilerle idare ediyorum, yaklaşık 2 ay önce bi kaza sonucu belim kırıldı omur ve omurilik sağlam ama bazı kaslarda duyu kaybı oldu, tüm bunların üstüne psikiyede gittim ağır depresyon raporlu ve daimi ilacım cipraleks..... şimdi sorum tüm bunlarla malulen emekli olabilıirsin diyor doktorum sigorta müdürlüğüne gittim form almak için epi kriz raporlarını getir dediler doktorum ise bu raporları sadece sigorta müdürlüğünün beni sevk edeceği hastaneye yollaya bileceğini söyledi, bu formu almadan hiç bi işe başlıyamıyorum ne yapacağımıda bimiyorum bilgisi olan varsa sevinirim. Bu arada ben marmara ünv. hastanesinde tedavi oluyorum ama emeklilik işlemleri için kartal araştırma, çapa tıp fakültesi, cerrahpaşa hastanelerinde bu işlemler oluyormuşş diye duydum doğrumu... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
avuçlarındaki mutluluk kırıntıları, sıkı tut
neşe

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir