Sonunda Tayin başvurumu yaptım

FMF linin erken emekliliği VE sosyal hakları üzerine yazılmış yazıları buradan okuyabilirsiniz.

Sonunda Tayin başvurumu yaptım

Mesajgönderen wallace717 tarih Prş Oca 08, 2009 12:28 pm

4 Aydır uğraşmış olduğum FMF nedeniyle tedavisinin yapılabileceği bir yere tayin başvurumu 07.01.2009 tarihi itibariyle yaptım. Çok umut verici konuşulmadı ama yine de sonunu bekleyip göreceğiz. Ben halen Karabük ilinde görevli bir polis memuruyum. Burada Romatoloji bölümü yok. Bende en ufak bir test için bile Ankara H.Ü.Tıp Fakültesi Romatoloji bölümüne gitmek zorunda kalıyorum.Bu nedenle maddi ve manevi birçok sıkıntı yaşıyorum. Heyet raporumu alarak dün Emniyet Genel Müdürlüğüne Tayin dilekçemi verdim.Ancak hemen tayin olabilmem için Sağlık İşleri Daire Başkanlığının benim dilekçeme acil ibaresi düşmesi gerekiyormuş. Şu anda evrak Emniyet Genel Müdürlüğü Sağlık İşleri Dare Başkanlığında. Bakalım ne olacak. Eğer acil yazmazlarsa Temmuz un sonunda olurmuş. Tabii hiç tayin olamama ihtimalim de azımsanmayacak oranda dediler. Sonuca göre gerekirse Bölge idare mahkemesine gideceğim. Bu konuda tecrubeli olan arkadaşlar bu başlık altında yardım ederlerse sevinirim.
wallace717

Mesajgönderen sultan112 tarih Prş Oca 08, 2009 8:07 pm

sizin adınıza çok sevindim.raporunuz sağlık durumunuzu tamanlamıyla ifade ediyorsa sorun olmaması gerekiyor.inşallah enkısa sürede atamanız hayırlısıyla olur
sultan112

Mesajgönderen wallace717 tarih Cum Oca 09, 2009 11:19 pm

doktor ile inatlaşmamız sonucunda bayağı bir sıkıntı çektik. doktora kalsa hiç rapor vermeyecekti. ancak zorla sadece '' FMF HASTALIĞI VARDIR ( KOMPLİKASYONSUZ ) şeklinde bir tanı yazıldı. Bakalım, yoğurdu göle çaldık. ya tutarsa :D
wallace717

Mesajgönderen ramazan42 tarih Cmt Oca 10, 2009 12:32 am

kardeş bende polis memuruyum şu anda ıgdırda görev yapıyorum 7 yılda ben cektim bu hastalıgı ama benim 2 yıl oldu teşhiz konulanı seneye buradan batıya gidecem eger bir sonuc alırsan bilgiverirsen sevinirim bende afyona gitmeyi düşünüyorum ama ilceye verirler diye korkuyorum afyonda üniversite hastenesi var orası bana yeter eger ilceyede verirlerse merkeze raporu iletirsek faydası olurmu veya tayin yerlerini doldururken raporu eklesem faydası olurmu..... senin konunda işallah olumlu şekilde olur allah gönlüne göre versin ALLAH HEPİMİZE ACİL ŞİFALAR VERSİN AMİN.....BU HASTALIK ZOR BEN COK CEKTİM AMA BUNADA ŞÜKÜR ADI BELLİ OLDU EN AZINDAN
ramazan42

Mesajgönderen wallace717 tarih Cmt Oca 10, 2009 4:14 pm

DEVREM TAYİN İŞİM BELLİ OLUNCA BURAYA YAZAR BİLDİRİRİM İNŞALLAH OLUR DA İKİMİZ DE RAHAT EDERİZ. AYRICA TAYİNLER BELLİ OLDUĞU ZAMAN POLNET TEKİ PERSONEL BİLGİ SAYFASINDA TAYİN BÖLÜMÜ AÇILIYOR. ORADA HASTALIKLAR BÖLÜMÜ VAR. ORAYA YAZABİLİRSİN HASTALIĞINI. O ZAMAN İLÇEYE VERMEZLER. AYRICA AFYON DA ROMATOLOJİ BÖLÜMÜ VAR MI BİR ARAŞTIR. VAR İSE ORAYA TAYİN İSTEYEBİLİRİSİN. ANCAK KABUL EDİP ETMEYECEKLERİ 15 GÜN SONRA BENİM DİLEKÇEMLE BELLİ OLACAK. BEKLEYELİM BAKALIM.
wallace717

Mesajgönderen ramazan42 tarih Cmt Oca 10, 2009 5:17 pm

anladım devrem saol irtibatı koparmayalım sonuctan da bilgi verirsen sevinirim allah şifa versin
ramazan42

lütfen cevaplayıznız

Mesajgönderen gh2wrefe tarih Pzt Mar 09, 2009 5:11 pm

annemde bu hastalıgı taşıyor biz şanlıurfada yaşıyoruz babam iki yıldır erzurumda devlet memuru annem hastalıgı nedeniyle ataklar geldiginde ananem bakıyor bu yüzden biz gitmedik.babamın urfaya tayini mümkünmü ?
gh2wrefe

Re: Sonunda Tayin başvurumu yaptım

Mesajgönderen wallace717 tarih Cum Nis 03, 2009 9:57 pm

Arkadaşlar uzun bir süredir net e giremedeim bu nedenle cevap yazamadım. öncelikle tayin başvurumun değerlrndirmeye alındığı ve genel atama döneminde büyük ihtimalle atamamın yapılacağı söylendi. şimdilik bekliyorum. inşallah olur. Ayrıca senin soruna gelirsek gh2wrefe[b]. benim tayin başvurum değerlendirmeye alındığına göre babanınkide değerlendirilir. ama olurmu. onu da genel atama dönemi olan temmuz ayını bekleyip göreceğiz. geçmiş olsun.
wallace717

Mesajgönderen wallace717 tarih Sal Eki 20, 2009 2:30 pm

Evet arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç cevap yazıyorum. 6 Aydır şu anda burada yazamayacağım sorunlarla uğraştım. Her neyse yaklaşık 10 ay önce yaptığım tayin başvurum Emniyet Genel Müdürlüğünce olumlu karşılandı ve Temmuz ayının son haftasında Ankara ya tayin oldum. Şu anda Ankara dayım ve çok mutluyum. Tayin yaptırmak isteyen ve soru sormak isteyen arkadaşlar bu başlığa yazsın. Dilim döndüğünce cevaplamaya çalışayım. Hepinize ataksız günler.
wallace717

Mesajgönderen hurkan38 tarih Pzt Kas 09, 2009 7:00 am

valla ben diyarbakırdan konyaya geldim sende heyet raporu var bunu elden sunmama rağmen bizim teşkilat malum torpilin yoksa yada ..... değilsen yallah hastaymışın yok başka bişeymiş kimin umurunda ha mahkemeye verseydin gibi şeyler söyleyen arkadaşlarda olabilir ama bu seferde kazanırsın kazanmayada merkeze gidersin gitmeyede bu seferde anandan emdiğin süt burnundan gelir polis olanlar beni anlar biyardımcı olursanız sevinirim tabi normal koşullardan olsun mahkeme falan bizi bozar:)
hurkan38

Mesajgönderen Ünal tarih Pzr Kas 15, 2009 5:54 pm

sa.
görüslerine kismen katilmiyorum Hurkan kardes,
Eger hastaysan ve bu senin elinde rapor halinde mevcut ise bu senin dikkate alinman icin yeterlidir.
Sonuc olarak sennin talebinin karsilanip karsilanmamasi senin bundan sonraki mücadelene bagli.
Torpil dedigin sey bence kolaycilik, mücadeleden kacinmak, vb. gibi...
Normal sekilde isteklerinin olmamasi gayet normal. Hakkini alabilmek icin, hak talebinde bulunmalisin. Sen bunu tek basina halledemeyecegine göre yardimci hizmetlerden yararlanacaksin.
Cahil toplum kültürü olan "bizi bozar, racona ters,.." ifadeleri sartlanmislik ifadeleridir. Burada senin belki ömrünün geri kalan 40 yilini konusuyoruz. Eger mahkeme yolunu da secmezseniz hem hedefiniz , hem de ugrasiniz eksik kalmis olacak.
Son yillarin popüler konusu olan " yasam kocu" ' nun herkese lazim oldugunu tüm medya bas bas bagiriyorken bizler buna sessiz kalmayalim lütfen.
Benim yasam kocum bir psikiyatrist olabilecegi gibi sizin ki bir avukat olabilir. Bu kisiye ve ihtiyaca göre degisir.
Herkes birseyler istiyor ama hic kimse mücadelesini anlatmiyor.
Ben mücadelemi hem hukiki, hem ilmi, hem de siyasi olarak sürdürdüm ve hala da öyle yapiyorum. Koydugum hedefler vardi ve mücadele sonucunda basardik.
Sizede basarilar diliyorum.
Allah'a emanet olun...
Ünal Eray
Ünal

Mesajgönderen onder07 tarih Çrş Ağu 15, 2012 3:12 pm

Merhabalar bende muş da öğretmen olarak görev yapıyorum ve muş dada romatoloji servisi yok.akdeniz üni.den romatoloji kliniği bulunan merkezde olması uygundur diye rapor aldım ve başvurumu yaptım.sizin tecrübelerinize dayanarak nasıl bir yol izlemem gerekiyor(ben tayinimin yapılacığını pek sanmıyorum)?yani dava açıp sizin kararları emsal göstermeşansım falan varmıdır acaba?
onder07

Mesajgönderen faruk66 tarih Cmt Şub 27, 2016 3:01 pm

devrem siteyi takip ediyormusun acaba bi kaç sorum olacak
faruk66

Dön EMEKLİLİK VE SOSYAL HAKLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir