istanbul

istanbul

Mesajgönderen deniz_gulu tarih Cum Ara 08, 2006 1:10 pm

ben istanbul doğumluyum ailede annem ve babam taşıyıcı bu nedenle kardeşim ve ben hastayız bizde o şanslı hastalardanız :)
deniz_gulu

beninm ailemdede bi bende bi kardeşimde var

Mesajgönderen cihan tarih Cmt Mar 10, 2007 8:29 pm

merhaba arkadaşım bendede fmf hasatalığı var merak edilecek bi durum yok ilacı içtikten sonra herşey kolay sana acil şifalar
cihan

Mesajgönderen hayat tarih Pzr Haz 17, 2007 12:43 am

MERHABA BEN FMF VE LUPUS HASTASIYIM.FMF LUPUS UN YANINDA ÇOCUK OYUNCAĞI KALDI. DÜZENLİ KOLŞİSİN KULLANINCA SORUN OLMAZ. :D
hayat

merhaba

Mesajgönderen *elif* tarih Pzt Eyl 24, 2007 10:33 am

merhaba bende istanbul kadiköyden 12 yaşımdan beri fmf hastasıyım evet sadece kolşisini kullanmak yararlı oluyor ve korkulacak bişey olmuyor
İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki yakınımız yoktur Allahtan gayrı...
*elif*

slm

Mesajgönderen özkan tarih Sal Eki 02, 2007 2:35 am

slm denız gulu ataksız gunler dılerım bende fmflıyım hayat arkadasımızın dedıgı gıbı kolsısını kullanınca sorun olmuyo ataksız gunler dılerım
özkan

Mesajgönderen *melek* tarih Çrş Eki 03, 2007 9:25 am

slmlar arkadaşlar

hayat canım ya lupus denen hastalık ne menem biseymis öyle
allah yardımcın olsun valla haklsın hem fmf hem lupus biz sikayyet etmeyelim dimi ....

ataksız günler dostlar
bosver hep aynı masal "HAYAT ve BEN" işte hepsi bu kadar !!!
*melek*

doktor konusunda bilgi?

Mesajgönderen lobelya12 tarih Pzt Eki 08, 2007 3:25 pm

merhaba arkadaşlar;
hepimize ataksız günler dilerim...
bende istanbulda oturuyorum...
tavsiye edebileceğiniz ssk ya da bakan bizimle ilgilenebilecek bölümü olan hastane doktor var mı? çünkü ben tıp fakültesinin doktorlarından randevu almaya çalıştım özel muayenehaneye yönlendirildim çok yüksek ücret istiyorlar ordada:(
allah kolylık versin
lobelya12

Re: istanbul

Mesajgönderen rose71 tarih Çrş Tem 08, 2009 9:41 am

merhaba, ben ayşegül, İstanbul'luyum 10 yıl önce teşhisim kondu ve ben de Birsel gibi artrit amiloidoz'la da tanışmış oldum...
rose71

Mesajgönderen mystic_1907 tarih Cum Ağu 07, 2009 7:40 pm

slm arkadaşlar ben aslı. 19 yaşındayım ve kendimi bildim bileli bu hastalığa sahibim.yazdıklarınızı okudum,ilacı düzenli alınca bi sorun olmayacağı soyleniyo fakat benim oyle deil.en çok strese bağlı ataklar geçiriyorum.bu arada iyi bir doktor arayan arkadaş vardı ona cerrahpaşa da nefroloji bölümünü önerebilirim... herkese şifalar diliyorum...
gülümse inadına ;)
mystic_1907

Mesajgönderen fatime tarih Çrş Ağu 10, 2011 9:20 am

Merhabalr,
Benim nişanlım bu hastalıkla savaşyor.Küçüklğnden beri ancak 20 yaşnda anlşlmş ve kolşisn kullanyor.
bu ramazanda bi gün ilaç içmd ve oruç tutmd hastalndı .
doktora gittğnde kalbnded az bşey görmüş geçenilirmşte biraY SONRA GİTCEK YİNE .sorum şu olucak ayrıca BÖBREKTE SORUN OLUR MU ÇÜNKÜ İDRAR BÖLGESİNDE YAPAMAM DURUMU VAR . AKDENİZ ATŞİ YAPAR MI .YOKSA İLERLEDİ Mİ AMİLODZDEN KORKUYORZ AÇKÇASI .BİLGİLİ ARKADŞLARM VARSA CEVAPLARINI BEKLİYORUM.
ALLAH HEPİNİZE ACİL ŞİFALAR VERSİN .

RABBİM KORUSUN HEPİNİZİ.
fatime

selam

Mesajgönderen neslish tarih Cmt Eyl 03, 2011 9:34 pm

bende istanbulda yaşıyorum ve fmf hastasıyım bizim ailede birtek bende var bu hastalık garip ama gerçek zor bi durum insan zor taşıyor bu hastalığı her alanda her ortamda dert buna da şükür allah hepimizin yardımcısı olsun :(
neslish

Dön İSTANBUL

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir