eklem ağrılarıyla çalışma

Romatizmal hastalıklarla ilgili yazılmış yazıları buradan takip edebilirsiniz

eklem ağrılarıyla çalışma

Mesajgönderen elanur tarih Pzr Haz 13, 2010 2:05 am

mrb ben 15 yıldır fmf hastasıyım ama son 2 yıldır çektiğim sıkıntıları daha önce çekmedim.29 yaşındayım ve tıp fakültesinde sağlıkçıyım nöbet sistemiyle çalışıyorum.aslında çok iyiydim taki hamile kalana kadar.hamileliğimde ataklarım eklemlerime geçti ve bir daha da çıkmadı.doktorum biter dedi ama malesef daha da arttı.doktorum eklemlerimin çok fazla etkilendiğini söyledi bu yüzden günde 3tb kolşisin,4tb salazoprin alıyorum.uykusuzluk beni bitiriyor.sürekli eklem ağrılarım var.iş yerime gündüz çalışma talebinde bulundum ama her yerde olduğu gibi eleman sıkıntısını bahane ediyorlar.benim bu ilaçları aldığıma dair raporum var.şimdi ben ne yapmalıyım.hastalığım gece çalışmama engelmi ve beni daha kötü duruma düşürür mü merak ediyorum.
elanur

Re: eklem ağrılarıyla çalışma

Mesajgönderen gksr tarih Pzt Haz 28, 2010 11:16 am

mrblr agrılarınız ayak ve ellerde mi oluryor .şisme kizarıklık ve leke kalıyormu? eger boyleyse aynısı bende var 1 yılldır bıktım artık kımse sonuc bulamadı sıze agrılarınız nasıl oldu merak edıyorum ve cvp beklıyorum ıyı gunler:))
gksr

Mesajgönderen yigithakan tarih Prş Eyl 15, 2011 5:01 am

aynı durum bende ayaklarda bacaklarda morartı ve kızarıklık oluyo sonra leke kalıyo o kızarıklıklar v726a mutasyonu cıktı bende romatolojiye gitti akdeniz ateşi yani dostum...
yigithakan

Mesajgönderen nizam tarih Cmt Oca 07, 2012 5:16 pm

bende de ayn ataklar var.diz ağrılarımdan yürüyemiyorum.kolşisin 2 alıyrdum şimdi 3 alıyrum ama bu seferde ishal ve karaciğer değerlerim yükseldi.yabancı bi ilaç varnış yan etksi olmayan bilgisi olan varmı?
nizam

Dön EKLEMLER-ROMATİZMA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir