neros

Romatizmal hastalıklarla ilgili yazılmış yazıları buradan takip edebilirsiniz

neros

Mesajgönderen neros06 tarih Pzr Oca 25, 2009 5:37 pm

slm ben 21 senedir hastayım 7 yıl bilinmedi sonra ankilozan spondilit dediler omurga hastalığı ama benim abimin 20 yaşlarda oğluna FMF hastalıgı teşhişi koymuşlar oda cocukluğundan beri çok cekiyor hastalığı yeni teşhiş ettiler bir sürü başka tedaviler oldu sanırım benimde hastalıgım yalnış teşhiş gibi geliyor 3 kızım var kücük olanı10 yaş ında bebekliğinden beri ğögüs ağrısı cekiyor kardiolojide kalpte bir şey bulamıyorlar onunda karın ağrıları,kabızlık gibi şikayetleri var.ortanca kızımdada karın şikayetleri var bende cocukluğumdan beri karın agrılarım var bu FMF hastalığını araştırıyorum bu belirtiler bende yogun olarak var.kızımı doktara götürecegim bütün bunları anlatacagım.FMF hastalıgını hangi servis bakıyor banada yardımcı olurmusunuz.sülalemizin nerdeyse bütün kadınlarının karınları şiş ve eklem ağrıları gibi şikayetleri var öyle çok kilo surunumuzda yok ama hamile gibi karnımız şiş ayrıca alternatif tıplada ilgileniyorum doç.dr.ömer coşkun un sitelerine bakmanızı öneririm. bence faydasını görür sünüz.dış ülkelerdede bayilikleri var üniversitede araştırarak buluyor ilaçlarını herkese sağlıklı günler dilerim.
neros06
neros06

Re: neros

Mesajgönderen aybars tarih Cum Şub 27, 2009 10:37 pm

merhaba arkadasım belirttigin ataklar benim oglumdada var karın agrısı ayak agrısı ve yüksek derecede ates oluyor akdeniz atesi hastalıgı oldugunu soylediler tedaviye baslanıldı bu ataklar her insanda aynı degil tabiyki gögüs agrısı olanlarda var üniversite hastanelerine gitsen iyi olur cogu doktor bu hastalıgı bulamıyor 9 eylül hastanesinde ramotoloji bölümüne gittim ama ege üniversitesinde nefroloji bölümünde tedavi ediliyor sen en iyisi genetik bilümüne gitmek istedigini söylersin sana gecmis olsun dilerim biran önce doktora gimeni tavsiye ederim
aybars

Dön EKLEMLER-ROMATİZMA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir