İltihaplı Romatizmal Hastalıklar toplantısı

Romatizmal hastalıklarla ilgili yazılmış yazıları buradan takip edebilirsiniz

İltihaplı Romatizmal Hastalıklar toplantısı

Mesajgönderen klimit tarih Cmt Nis 19, 2008 3:00 am

Merhaba arkadaşlar siteye uzun zamandır üyeyim fakat uzun süredir aktif olarak girmiyordum bende Ankilozan Spondilit Amiloidoz hastasıyım yani tam olarak sizlerden olmasamda bu sitenin benim için yeri ayrı çünkü ve Amiloidoz hastalığının nasıl bir hastalık olduğunu burdaki arkadaşlarımdan öğrendim hepsine tekrar teşekkür ediyorum.

ve sizlere bir önemli bir duyurudan bahsetmek istiyorum lütfen bu msjımı admin ve mod. arkadaşlar yanlış anlamasınlar çünkü yapacağım duyuru başka bir sitenin bir organizasyonu ve aslında hepimizi ilgilendiriyor tekrar affınıza sığınarak duyurumu yapmak istiyorum.

Arkadaşlar hastalığımızı tanıtmak, yalnız olmadığımızı anlayabilmek, sesimizi duyurmak ve bizlerin nasıl bir dayanışma içinde olduğumuzu ispatlamak adına ASHAD olarak geniş kapsamlı bir toplantı organize ediyoruz ve tüm İltihaplı Romatizma hastalarını yakınlarını ve bu hastalık hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm halkımızı toplantımıza davet ediyoruz.

İlgilenenler için : Ankilozan spondilitin tanı ve tedavisinde son yenilikler.
(Konusmaci: Doç.Dr. Tuncay Duruöz)

İltihapli romatizmal hastalıklara güncel yaklaşım.
(Konusmacı: Doç.Dr. Tuncay Duruöz)

Doktor-hasta panel
(Katılımcı doktorlar: Doç.Dr. Tuncay Duruöz,....)

Tarih: 27 Nisan 2008 Pazar
Saat: 13.30
Adres Altunizade Kültür Merkezi, Üsküdar

E-mail: www.ashad.org

Teşekkür Ederim .SEVGİYLE VE SAĞLIKLA KALIN..Serap..
klimit

Mesajgönderen erhan ozdemir tarih Sal Nis 22, 2008 10:30 am

teşekkürler...
bin kilometrelik yol bile ilk adımla başlar!
erhan ozdemir

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Nis 28, 2008 12:07 am

Mehraba,

Paylasim icin cok tskler... Umarim gitmisindir..eger giden varsa ve gelismeler ögrenmiseniz bizlerle paylasirsaniz minettar kalirim..Hepinizden Allah razi olsun, Hersey gönlünüzce olsun

sevgiler
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen klimit tarih Pzt Nis 28, 2008 2:52 am

evet ben gittim sevgili Birsel,çok verimli bir seminer oldu 200 kişiye yakın bir katılım oldu şehirdışından gelenlerde baya vardı ,yeni gelişmeler ve tedaviler hakkında baya bir konuşma yaptı doktorumuz sağolsun varolsun as,romatoid artrit, romatizmal hastalıklar ,amiloizdoz ve anti tnf blokerlarıyla ilgili konuşuldu ve doktorumuzun konuşmasından sonra interaktif bir köşe oldu sorular soruldu dr a, sorulan sorular arasında yeni gelişmler yapılan yeni çalışmalar varmı diye bir soru soruldu fakat şuan bizleri sevindirecek bir gelişemenin henüz olmadığını ama umutla beklenildiği cevabı geldi ve bir soruda Yurtdışı ve Türkiyede aynı tedaviler ve ilaçlar kullanılıyormuydu gelen cevap ise evetdi hatta Türkiye'de kullanılan ilaçların daha çok daha çeşitli olduğu söylendi yurtdışında daha çok denetim vs var olduğu Türkiyede ise sigortanın vb kuruluşların daha rahat ilaç ve tedavi karşıladığı cevabı geldi,kısacası baya verimli ve güzel bir toplantı oldu keşke burdanda gelen arkadaşlar olsaydı bilgilenmek ve hastalğımızda yalnız olmadığımız göstermek için.İnşallah başka toplantılara.SEVGİYLE KALIN..
klimit

Mesajgönderen Birsel tarih Sal Nis 29, 2008 11:46 pm

Selam canim,

Bilgiler icin cok tskler...Eminimki cok verimli olmustur evet gönül herkesin yer almasini güncel bilgileri takip etmesini dilerdi malesef nedense vakit ayirmakta zorlaniyor milett,oysa hersey onlarin yararina olcakti...Insallah bundan sonraki toplantilara artik...

Bu cesit faliyetlerden haberdar oldugunuzda bizlerle paylasirsaniz cok mutlu olurum...Denk gelirse sahsen katilmakta isterim ama bu biraz zor kisitli izin kulanabiliyorum....

Bu duyurulari sitemizin Duyuru bölümünbdede paylasabilirsiniz...Admin duyuru bölümüne bu iletiyi bir gün sonra almistin malesef.. buyüzden geri dönüsüm yaptik...

Ayrica sanirim secmis oldugun signatur bazi dostlarimizi üzdü... Kerkesin duygularinin hasas oldugu bu günlerde biraz daha dikatli olalim lütven... beni anladigina eminim...saygi ve sevgilerimle
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön EKLEMLER-ROMATİZMA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir