D.bakır

D.bakır

Mesajgönderen azade tarih Cum Nis 11, 2008 9:30 pm

slm bende d.bakırlıyım teşhis henüz konmadı ama acıdan ölecek gibi oluyorum.Allah hepimize şifa versin.
azade

Mesajgönderen Erol Ergün tarih Sal Nis 29, 2008 1:20 pm

Merhaba Kardeşim. Benim de bir yanım Diyarbakırlı sayılır. Diyarbakır'da öğrenciyken bulundum. Dört sene yaşadım Diyarbakır'da Şehitlik'de oturduk. Güzeldi Diyarbakır. Hala güzeldir herhalde.
EROL
Erol Ergün

Mesajgönderen akino56 tarih Prş Ara 11, 2008 5:28 am

selam erol kardes,

bende sehitlikte okudum.hangi bolumu okuyordun?ayrica da sende fmf limsiin?herkese ataksiz donemler diliyorum.allah hepimize yardimci olsun, elden ne gelir
fmf ile ilgili her turlu ciddi ve bilimsel bilgiyi paylasmaya hazir biriyim.elimden gelenleri kaderdaslarimla paylasmaya her zaman hazirim.K.I.B
akino56

Mesajgönderen Erol Ergün tarih Çrş Ara 17, 2008 11:39 am

Selam Akın Kardeş,
1994-1998 yılları arasında şehitlikteydim. Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okudum. Evet FMF'liyim. Üç senedir bu hastalığın bendeki varlığından haberdarım. Hastalığımla aram iyi Allah'a şükür. Şikayetim yok. Ara sıra karın ağrısı şeklinde tekrarlıyor. Hapı düzenli içersem o da olmuyor. Fakat bazen unutuyorum işte o zaman karın ağrısı oluyor. Yaşım otuz dört Balıkesir'de görev yapıyorum. Şehitlik'te güzel yıllarım geçti. Et Balık Kurumu'nun yanında, mezarlığın karşısında belli süreler oturdum.Kal sağlıcakla kardeşim.
EROL
Erol Ergün

Re: D.bakır

Mesajgönderen Orientalist tarih Çrş Tem 01, 2009 9:46 pm

Merhaba
Ben halen şehitlikte oturuyorum :))
Orientalist

Re: D.bakır

Mesajgönderen mR.eX tarih Pzr Ağu 28, 2011 11:48 am

Selam arkadaslar bende aranıza yeni katıldım bu fmf hastalıgının teshisi bana gecen sene dicle üniversitesi tıp fakültesinde konuldu ama maalesef bu alanda yani fmf hastalıgı hakkında iyi bir bilgiye sahip bir doktor daha bulamadım eger sizin bildikleriniz varsa yardımcı olursanız cok memnun kalırım ALLAH bizi bu hastalıktan korusun Herkese ataksız yaşam dilerim.
KeNDiNiZe iYi BaKıN ÇüNKü SiZe SiZDeN BaŞKa KiMSe iYi BaKaMaZ [mR.eX]
mR.eX

Dön DİYARBAKIR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir