Himalaya tuzu

Amiloid,Amiloidoz, Nedir? FMF'li için amiloid tehlikesi Nedir?

Himalaya tuzu

Mesajgönderen yalçın tarih Çrş Şub 25, 2009 2:43 pm

Merhaba arkadaşlar,öncelikle sitemizin yeni tasarımı çok güzel olmuş yapanların ellerine sağlık.Arkadaşlar geçen ay bana yurt dışından bir tuz geldi,bu pek bilmediğimiz ama olması gereken tamamen doğal himalaya dağının eteklerinden çıkartılan bir tuz,sofra tuzlarının tam aksine kimyasallardan uzak içinde olması gereken 84 mineralin tamamını taşıyan mucize bir doğa harikası,tuzun tansiyon düşürdüğünü dıydunuzmu hiç,bu tuz düşürüyor ve dengeliyor,diğer özellikleri ise hücre yenilemesi,avrupada bir çok kanser hastası bu tuz sayesinde iyileşmiş,doktoruma danıştım meğer hiç duymamış ve bana tuz tuzdur kullanma dedi ben aksine kullandım,14 15 lerde olan tansiyonum hiç yükselmemeye başladı,midem bulantılarım kesildi,iştahım açıldı,dizlerime kollarıma derman geldi,yürürken hiç nefesim kesilmez oldu,rahatlıkla merdiven çıkıyorum hepsinden önemlisi artık ailemle ağız tadıyla yemek yiyebiliyorum,bu tuz internet üzerindende satılıyor ama ne kadar aslıdır bilemem eğer yurtdışında akrabanız tanıdığınız varsa hemen isteyin,800 gramlık paketi 10 euro civarında yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz,kanserli hastalar su ile kür yapıp içiyormuş,6 nisanda kontrollerim var sonuçları çok merak ediyorum,belki doktorları şaşırta bilirim,hepinize sağlık ve huzur diliyorum kendinize iyi bakın.
Bütün kader arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum,asla bu hastalığa teslim olmayacağız..
yalçın

Re: Himalaya tuzu

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Şub 27, 2009 12:23 am

Mehraba yalcin Abi,

dogrusu daha önce duymadim bu tuzu ama mutlaka deneyecegim... Senin bukadar iyi sonuc aldigina gercekten cok sevindim...Umarim kontrolerde gercekten doktorlari sasirtirsin..dualarimiz seninle...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön AMİLİOİD-AMİLOİDOZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir