DAHADA UMUTLUYUM

Amiloid,Amiloidoz, Nedir? FMF'li için amiloid tehlikesi Nedir?

DAHADA UMUTLUYUM

Mesajgönderen yalçın tarih Cum Ağu 22, 2008 5:39 pm

Selam arkadaşlar,Amiloidoza karşı verdiğim savaşta ilk kez yüzüm güldü,perşembe günkü tahlillerimde çıkan sonuç benide doktorlarıda çok şaşırttı,günlük 10 gram olan protein kaçağı 3,5 grama 2,7 olan kreatinin 2,1 e düşmüş,inanın şubat ayından beri üzerimde denenmeyen ilaç kalmamıştı en son verilen COZAAR 50 mg. işe yaradı bunun yanında ketosteril,diltizem ve düzenli perhizin faydasını gördüm,hep hala umudum var diyordum şimdi dahada umutluyum tamamen iyileşmenin mümkün olmadığını bile bile inadına umutluyum,sizlerde sakın umudunuzu kesmeyin,çok karamsar olmayın asla ihmal etmeyin son söylemek istediğim perhizinize çok dikkat edin biliyorum bize bir çok şey yasak ama hayat ta çok güzel hepinize sonsuz sağlıklar diliyorum..
Bütün kader arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum,asla bu hastalığa teslim olmayacağız..
yalçın

Mesajgönderen Birsel tarih Pzr Ağu 31, 2008 2:17 am

Mehraba Yalcin bey,

gercekten sizin adiniza cok ama cok sevindim, Bir Amilidoz hastasi olarak hisetiklerinizi cok iyi anliyorum, ve bende inadina ümitlerimle yasiyorum, biz bu ümitleri yitirmedikce insallah kazanan yine bizler olcagiz...Yasadigimz her güne binlerce sükürler olsun...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön AMİLİOİD-AMİLOİDOZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir