Bilgi

Amiloid,Amiloidoz, Nedir? FMF'li için amiloid tehlikesi Nedir?

Bilgi

Mesajgönderen Enver-Araç tarih Çrş Şub 20, 2008 4:38 pm

Birsel hanım merhaba nasılsınız.Ben Ankara Hacattepe Üniversitesi Hastanesine 11.02.2008'de gittim.İchastalıkları ve Ramatoloji uzmanı Pr.Dr.Sedat KİRAZ beye muayene oldum.şikayetlerimi anlattım.beni muayene etti.şu tahlillerden sonra görüşelim dedi, tahliller akciğer filmi,idrar tahlili ve kan tahlilleri yalnız kanı 4 tüp verdim .ayrı ayrı 1.5 gün sonra tahliller çıktı,doktor beyle tekrar görüştük.tahlillerimin neticesinde bir hastalığımın olmadığını bana söyledi.basit bir eklem romatizması var dedi asıl sorunumun pisikolojik sorununmun olduğunu söyledi ilaç olarak Etol-Fort ve birde pisikolejik hapı vermiş. 1,5 ay sonra kontrole gelirsin dedi. Efm ile ilgili bir şeyiniz yok dedi.onun için çok mutlu oldum. deprasyon hapını şu ana kadar kullanmadım.Etol -Fort'u kullandım şu an iyiyim. Birsel hanım telefon numarası vermişsiniz 0 212 258 89 20 nolu telefondan görüşmeye her zaman müsait oluyormusunuz. Kafamıza takılan konu ile ilgili sorular hk. size sağlıklı günler dilerim.
Enver-Araç

Mesajgönderen Birsel tarih Pzr Mar 02, 2008 1:25 pm

Mehraba Enver bey,

öncelikle gecmis olsun ..Sedat Kiraz bey bildigim kadariyla iyi bir uzman..Öyle söylemise dogrudur sanirim..sonucta Belirtiler örtüsebilir ve o sizin kan ve diger tahilerinizi izledi... Piskolojik Tüm Kronik hastaliklara sahib olan herkesin ortak sorunu bu nedenle biz FMfliler dahi mutlaka Piskolojik yardim almaliyiz...ve aliyoruz...bence doktorunuz dinleyin...

Yazmis oldugunuz Telfon nosu bana ailt degil ben yurtdisinda yasiyorum... Ama isterseniz bana bir sabit telfon nosu birakabilirseniz ben sizi ararim...Görüsebiliriz...

***Doktor beyFMf olmadiginizi gen testi ilemi söyledi..bunu nasil ikna olmus bunu acikldimi????

simdilik hosca kalin
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön AMİLİOİD-AMİLOİDOZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir