GÜNCEL BİLGİLER FMF HASTALARININ HAMİLELİKTE HAP KULLANIMI

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

GÜNCEL BİLGİLER FMF HASTALARININ HAMİLELİKTE HAP KULLANIMI

Mesajgönderen cocukoloji tarih Cum Oca 20, 2012 7:16 pm

[b]HAMİLELİKTE COLCUHİUM DİSPERT KULLANIMI![b][/b]

Acıbadem Hastanesi Prof Dr ALİ RIZA MADAZLI bilgileri ışığında; Hamilelikte Coulcihum Dispert kullanımı Kişinin boyuna kilosuna uygun düzeyde Mutlaka hamileligi boyunca ATAK yaşamaması adına Coulcihum Dispert MUTLAKA kullanılmalıdır. Hatta Emzirdikleri Dönemde dahi COULCİHUM DİSPERT mutlaka kullanılmalıdır. Bugüne kadar olan Fmf hastalarının hamilelik dönemlerinde hap kullanımı ile ilgili bebekte her hangi bir sakatlığa sebep olmadıgı görülmüştür.

Hamile bayanların Coulcihum Dispert kullanmamaları hamilelik sırasında atak yaşadıkları zaman bebeğin düşme riski çok yüksektir, Hamile kalmayı planlayan kişilerin MUTLAKA haplarını düzenli kullanmaları gerekir bu hamile kalmalarını kolaylaştırır, Hamile kalmayı düşünen bay ve bayanlar hap kullanmaz ve atak yaşarlarsa karın ve kasıklarda yapışmalar söz konusu olacagı için, geçiçi kısırlık söz konusu olur.

FMF'Lİ TÜM ARKADAŞLARIMA COULCİHUM DİSPERT HAPLARIMIZI BİR DOST GÖRELİM VE YANIMIZDAN AYIRMADAN HER GÜN DÜZENLİ KULLANMAYA ÖZEN GÖSTERELİM...

Sağlıcakla kalın...
cocukoloji
 
Mesajlar: 3
Kayıt: Çrş Oca 04, 2012 8:46 pm

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron