ACİL YARDIM ..!

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

ACİL YARDIM ..!

Mesajgönderen ... tarih Cmt Tem 30, 2011 9:30 pm

merhaba!!! benim ablamda bu rahatsızlık var ve ablam şu anda 6 buçuk aylık hamile sureklı ağrıları oluyor sırt,kasık,mide,böbrek her yeri ağrıyor,zaten bır sey yemıyor yedıgı ıkı lokma sey var onuda kusuyor yani bebekte zorluyor yapacak hıcbırsey yokmu ek olarak ılaclarınıda kullanıyor bu kadar acı cekmesıne dayanamıyorum bır seyler onerebılırmısınız pek bılgımde yok.. ACİL OLARAK YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM!!!
...

Re: ACİL YARDIM ..!

Mesajgönderen birsell tarih Pzt Eyl 05, 2011 11:58 pm

Merhaba,

umarim ablaniz daha iyidir.... Malesef sebep tam bilinmiyor ama bazi bayanlarda hamilelik süreci cok yogun ataklarla gecer,bende bu grupa aittim,buyüzden ablanin yasadiklarini cok iyi tahmin edebiliyorum...verebilcegim tek teseli bu durmdaki bayanlar cocunlukla dogum sonrasi ataklari azaliyor,bunda hormonal dengenin bozulmasinla alakali olmali zira Ergenlik dönemdede genelikle ataklar cogalir sidettlenir...Ablanin hangi ülkede oldugunu bilmiyorum almanyada hastaneye alip 24 saat serumla en azindan bebegin 32 veya 36 hamilelik haftasina kadar bisekilde hamiligini sürdürmesini saglamaya calisip sonrasinda dogumu gerceklestirirler ama türkiyde nasil bi sürec var bilmiyorum... Umarim suan daha iyidir...Allah yar ve yardimcisi olsun
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
birsell

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir