ne yapacagımı bilmiyorum

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

ne yapacagımı bilmiyorum

Mesajgönderen azize_boz tarih Pzr Eki 24, 2010 1:08 pm

ben 4 aydır evliyim ve cocuk düşünüyorum ama kadın dogum uzmanları ilk 3 ay ilaç kullanmamamdan yana kendi doktorum kesinlikle kullanacaksın dıyorlar ne yapcam kullanırsam ne olcak kullanmazsam ne olur bılmıyorum bana bır akıl bır doktorda bana sakatlık olur felan dedı çok korkuyorum kendimden gectim bebegıme bısey olursa dıye çok korkuyorum ne yapıcam bılmıyorum hamılelıkte kullanmazsam atak gecırırsem bebege ne zararı olcak benım de beebgım olur demı ????
selammmm:))
azize_boz

Re: ne yapacagımı bilmiyorum

Mesajgönderen ahmet emin tarih Pzt Eki 25, 2010 3:24 pm

kolsişin i kesinlikle kulanmalısın bebeğe bilinen pek bi zararı yok diye biliyorum atakta bebeğe zarar verecek bişe olmaz korkulacak bir şey yok birçok fmf linin sağlıklı bebekleri var hiç sıkıntı olmaz inşallah
ahmet emin

Mesajgönderen tutrakan tarih Pzr Eki 31, 2010 4:57 am

İSTER KULLAN İSTER KULLANMA .PİYANGO KİME VURUSA HASTA OLUR.ÇOCUKLARINI SAGLICAKLA BÜYÜT.KOLŞİSİN TEDAVİ EDİCİ DEGİL SEPTOM BASKILAYICI BİR İLAÇTIR.İNŞALLAH ÇOCUKLARIN FMF TAŞIMAZ . KENDİNİ KASMA.
tutrakan

Mesajgönderen azize_boz tarih Pzr Eki 31, 2010 8:58 pm

saol fikrin için tutrakan kımsın bılmıyorum ama bıraz kırıcı bır sekılde yorumlamışsın yınede saol
azize_boz

Mesajgönderen tutrakan tarih Pzt Kas 01, 2010 12:08 am

ÖZÜR DİLERİM KIRMAK İSTEMEZDİM.MUALAKTA KALMAK BERBAT BİRŞEY.AİLEMDE BAZI BİREYLER ZORUNLULUKTAN İLACI BIRAKMAK DURUMUNDA KALDI.HASTALIGIMIN TEŞHİSİ KONULMADAN ÖNCEDE AĞRI SIZI YAŞAYIP GİDİYORDUK.BAZEN İNSAN KARAR ARİFESİNDE ZORLU SEÇİMLERDE KALIYOR. HİÇ BİRİDE MUTLULUK SAGLAMIYOR. HEP BİRİNDEN GERİ KALIYORSUN.ALLAH ŞİFA VERSİN .
tutrakan

Mesajgönderen azize_boz tarih Pzt Kas 01, 2010 10:07 am

anladım allah herkesın gönlüne göre versın en güzelı bunu demek saol
azize_boz

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir