ayak bileğim şişti :(

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

ayak bileğim şişti :(

Mesajgönderen melik tarih Prş Haz 17, 2010 10:04 pm

merhabalar öncelikle tüm islam aleminin kandili mübarek olsun.... benim bir sorum olucaktı nadir de olsa ayak bileğimde şişlik ve kızarıklık oluyor bugünde olduğu gibi... akşamları ağrım artıyor... bu şekilde sık olan hastalar varsa bunu atlatmanın farklı bir yolu yada ilacı varmı... paylaşırsanız sevinirim..
melik

Re: ayak bileğim şişti :(

Mesajgönderen musemma tarih Pzt Haz 21, 2010 10:42 pm

merhabalar benimde 2 ay geçmeyem ayak bileği şişliğim ve ağrım oldu seninde dediğin gibi akşam olunca artıyordu önceden eklem romatizması dendiği için penisilin ve normal aspirin kullanıyordum önceden eklem rahatsızlıklarım çok olurdu geçmek bilmeyen ağrılar doktoroda gidiyorduk ama krem falan vriyorlardı akdeniz ateşi teşhisi konduktan sonra kolşini kullandıktan sonra eklem ağrılarım olsun ataklarım olsun geçti...allaha çok şükür 4 senedir içiyorum tabi birde şunu ekleyeyim romatizma hastalıklarında en önemlisi istirahat ondan güzel ilaç yok akşam eve ağrıyarak gelirdim gece yatarken ayaklarımı havaya dikerdim sabah rahatlamış olarak işe giderdim
musemma

Mesajgönderen gksr tarih Pzt Haz 28, 2010 11:30 am

mrblar ben 3yılldır colsın kullanıyorum.1 yılldır ayaklarım bolge bolge sısslık ve kızarıklık agrılar basladı ve yayıldı tabı bu arda colsın alıyorum ve ellerıme gectı tutmakta ıs yapmak zorlanıyorum agrı kesıocılerle gecıyor neyse dolu doktora gıttım farklı farklı tedevı ve sonuc hala agrı..en son artık ıst ahmet gul hocama gıttım fransadan gelen kolsın kullan dedı bıde cılt doktoruna gıttı dedı.gıttım fmf gelıyo dıyolor ve kımse tam sonus vermedı nolurrr yardım edın ne ılac kullndınz ben anteplıyım ama adanada ogrencıyım.24 yasındayım ayrıca.lutfeb yarıdm edın artık dayanamıyorum agrılara
gksr

Mesajgönderen muhip06 tarih Pzr Eyl 26, 2010 12:36 pm

İNŞALLAH FAYDASI OLUR BU SÖYLEDİKLERİMİN.ben de yaklaşık 15 senedir kolsin kullanıyorum günde 2 kere. şimdi 25 yaşımdayım. bundan 1-2 ay önce 2 hafta boyunca ben de de ayak bileğimde felaket şişik ve kızarıklık oldu. üstüne basmasam bile durarken bile zonkluyor ve feci bir ağrısı oluyordu. sabahları normal seviyedeyken akşam felaket bir biçim alıyordu. doktoruma gittim, tahliller yaptı. romatizmal ataklar geçirdiğimden böyle oluyormu. fmf in olağan rahatsızlıklarıymış. bana ENDOL verdi, kolsin e ek olarak bu ilacı da içtim, çünkü bu rahatsızlıklar olamay başladığında günde 3 kere ondan al dedi. elhamdulillah çok faydasını gördüm. ama tabi yine de bir doktora gittikten sonra kullanın bu ilacı kafanıza göre aman almayın sakın.
muhip06

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir