kadın h.-doğum uzmanı tavsiye eder misiniz

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

kadın h.-doğum uzmanı tavsiye eder misiniz

Mesajgönderen burcu78 tarih Çrş Kas 11, 2009 12:34 pm

merhaba,istanbul anadolu yakasında oturuyorum,son gittiğim kadın-doğum uzmanı dr,hamileyken kesinlikle kolşisin kullanmamam gerektiğini söyledi,mesajlarınızı okuduktan sonra aklım iyice karıştı,doktor tavsiyelerinizi bekliyorum
teşekkürler...
burcu78

Re: kadın h.-doğum uzmanı tavsiye eder misiniz

Mesajgönderen ozgebaha tarih Prş Ara 03, 2009 11:24 am

merhabalar, 2 yaşında oğlum var. Hamileliğimden önce 1 kez atak yaşadım, daha sonra doğumdan sonra ve oğlum 1.5 yaşındayken 1 kez daha. ve 2.5 ay önce fmf teşhisi konuldu. Bu sebeple hamileliğim süresince fmf oldugumdan haberim yoktu. Doktorum Sema Hastanesi Gülnihal Bülbül, hamileliğimde teşhis konulmadığı için doktorumun kolşisin hakkındaki düşüncesini bilmiyorum. Doktorumdan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.
ozgebaha

Re: kadın h.-doğum uzmanı tavsiye eder misiniz

Mesajgönderen musemma tarih Cmt May 08, 2010 11:13 pm

ümraniyede afiyet hastanesinde fazilet görgülü hanım var o bana ilaç konusunda kullanmam gerektiğini söyledi bu ilaçla düzenli bir gebelik geçirebileceğimi söyledi içmez isem hem benim için zarar hemde düşük tehlikesi çok daha fazla olur dedi inşallah yardımcı olurum bu cevapla
musemma

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir