bebegim büyüyor

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

bebegim büyüyor

Mesajgönderen zübeyde Gürel tarih Prş Eki 08, 2009 7:15 pm

uzun zamandır hiç bakamadım mesajlara bebeğimle ilgilenirken günlerin nasıl geçtiğini anlamıyorum 7 ay 6 günlük oldu. Emzirirken de günde 2 kez kolşisin alıyorum herhangi bir sorun olmadı şimdiye kadar.. herkese ataksız günler diliyorum.....
zübeyde Gürel

Re: bebegim büyüyor

Mesajgönderen musemma tarih Cum Ağu 06, 2010 11:27 pm

zübeyde hanım nerde yaşıyorsunuz istanbuldaysanız bana doktor konusunda yardımcı olurmusunuz ? 20 aylık evliyim ilk günden hamile kaldım ve 6 hft ken düşük yaptım atak geçirdiğim için ve ö günden beridirde gebelik oluşmadı kontrollere gidiyorum rahimde olsun yumurtalıkta olsun herhangi bir problem yok diyorlar hala gebelik düşünüyorum2 hafta önce gittiğim kadın doğumcu ilacı kullanmamamı söyledi acaba siz hangi doktora gittiniz sizi nasıl yönlerdirdi merak ediyorum şuan bu mesajı yaarken atağım var 20 ay sonra ilk kez yeniden atak geçirdim ilacı kullanmalımıyım gebelikte bu konuda herkesden yardım beklyiyorum kafam çokkarışık allah herkese aratmadan çocuk doğurmayı nasip etsin bizlerede inşallah
musemma

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir