2. bebegimi istiyorum mumkun mudur?

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

2. bebegimi istiyorum mumkun mudur?

Mesajgönderen YaseminCozel tarih Pzt Haz 29, 2009 3:33 pm

Merhaba Arkadaslar,
cok yogun calistigim icin sizleri takip edemiyorum.36 yasindayim.9 yasinda bir kizim var, hepiniz gibi ilk hamileligim FMF hastasi oldugunu bilmedigim sekilde gecti.Ikinci bebegimi dogurmak istiyorum. Ataklarim su siralar beni fazla uzmuyor, eger hamile kalirsam yine artacak diye korkuyorum. Ayrica sizlerden bilgi almak istiyorum; neler yapmam gerekli. Hamile kalmadan once yaptirmam gereken testler var mi? beni bilgilendiriseniz cok sevinirim.Hepiniz iyi ve ataksiz gunler diliyorum.Yasemin Cozel
YaseminCozel

Re: 2. bebegimi istiyorum mumkun mudur?

Mesajgönderen Birsel tarih Pzr Tem 19, 2009 6:49 pm

Merhaba,

Ikinci cocuk istemek elbette hakkin..eger ataklarin ilimliysa korkmana gerek yok... bircok FMfli tesiz sonrasi ilaclarini düzenli alarak daha kolay bir hamilelik süreci geciriyorlar... Onlar adina cok seviniyorum cünkü sorunlu bir hamilelik nedemek iyi bilirim....

Sana tavsiyem FMfi iyi bilen bir kadin dogum uzmanina gitmen...daha önce bir humangenetikerlede görüsmen faydali olcaktir zira artik mikrochipanaliz sonucu hasta evebeyinler bile saglikli cocuk sahibi olabiliyor...Normal doktorun ve kadin dogum uzmani birlikte calisirsa senin adina daha iyi olur...umarim hersey gönlünce olur..allaha ananet ol...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Re: 2. bebegimi istiyorum mumkun mudur?

Mesajgönderen Yasemin64 tarih Çrş Tem 22, 2009 5:35 pm

tesekkur ederim, kadin dogum uzmani ile gorustukten sonra sizlerlede paylasacagim bilgileri.....sevgiyle...yasemin
Yasemin64

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir