kader ortaklarım benimde 2. bebeğim olacak

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

kader ortaklarım benimde 2. bebeğim olacak

Mesajgönderen zehra tarih Pzt Nis 27, 2009 2:18 pm

slm arkadaşlar öncelikle çok heyecanlıyım çünkü 2. bebeğime hamile olduğumu öğrendim
inş. allah hepimizi kazasız belasız tamamına erdirir.
oğluma hamileyken fmf olduğumu bile bilmiyordum oyüzden çok sıkıntı çekmiştim
bunda çok şükür derdimin dermanı kolşisin
doktorum hamilelik döneminde kullanablieceğimi söyledi ama bende kolşisine bağlı gastrit olduğu için ben dozu biraz azalttım şuan henüzz 2. aydayım ve herhangi bi atak geçirmedim .
sizlerede doktorunuzun önerilerini dinlemenizi ve sağlığınıza dikkat etmenizi tavsie ediyorum.
allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin.

not: birsel abla çoktan siteye bakamıyorum vallahi tavsiye ve önreilerini özlemişim insan farkında olamıyo ama hakkaten biz kocaman bi aile olmuşuz
zehra

Re: kader ortaklarım benimde 2. bebeğim olacak

Mesajgönderen Sevil tarih Sal Nis 28, 2009 10:41 am

zehracım çok sevindim senin adına..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah..
ben FMF değilim ancak eşim FMF li ve o yüzden sizlerleyim..bebek sahibi olmak istiyoruz ve kolşinin sperm sayısı üzerindeki ve kadınlardaki yumurta üzerindeki olumsuz etkilerini düşündükçe tedirgin oluyorduk en başlarda..ta ki bu siteyle tanışana kadar..moral oldunuz gerçekten de bize...tebrikler..
sevgilerimle..
Sevil

Re: kader ortaklarım benimde 2. bebeğim olacak

Mesajgönderen Birsel tarih Prş May 07, 2009 5:53 pm

Mehraba Zehracim,

Allah tamamina erdirsin insallah... cok tebrik ederim, umarim sorunsuz bir hamilelik gecirsin, kalbim ve dualarim sizinle olcak..allah yar ve yardimcin olsun...

Sevgili Sevil,

insallah sizinde mutlu haberleriniz okuruz... Siz ümitiniz yitirmeyin, herseyin zamani varmis dogru zaman geldiginde birseyler vesile oluyor ve güzel sonuclar aliniyor ben bunu ögrendim bu sitede...yeterki ümitimizi yitirmeyelim...

Evet arkadaslar buarda Kahlsruheden Gül arkadasimizinda bir kizi oldu, ki artik on sene sonunda farkli tedaviler ve olumsuz tüpbebek denemeler sonunda ümitlerini kaybediyorduki allah ona nurtopu gibi bir bebek nasip etiii...Dedimya kader kismet ve zamannn...Umarim yaradan herkesin gönlüne göre verir herseyi...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir