hamile kalmak istiyorum

Hamilelik, emzirme ve bayanların özel sorunları uzerine yazilmis yazilari burada bulabilirsiniz.

hamile kalmak istiyorum

Mesajgönderen yesimtunc tarih Sal Mar 10, 2009 10:21 pm

ben hamile kalmak istiyorum ve fmf hastasıyım bu konuda çok bilgili değilim bana yardımcı olurmusunuz lütfen. görüşlerinizi bekliyorum
yesimtunc

Re: hamile kalmak istiyorum

Mesajgönderen yesimtunc tarih Çrş Mar 11, 2009 12:57 pm

MERHABA ARKADAŞLAR BEN 21 YAŞINDAYIM VE 2 YILLIK EVLİYİM. BU HASTALIĞIMI ÖĞRENDİĞİMDE 10 YAŞINDAYDIM. RAHATSIZLIKLARIM İLK ÖNCE EKLEM AĞRILARI İLE BAŞLADI. DAHA SONRA KARIN AĞRISI ATAKLARIM OLMAYA BAŞLADI. HEMEN AİLEM BENİ HACETTEPE ÜNİ. HASTANESİNE GÖTÜRDÜ. DOKTORLAR HEMEN YATIŞ YAPMAMI SÖYLEDİ. 1 AY HASTANEDE YATTIM AMA BENİM İÇİN EN ZOR DÖNEMDİ.DAHA SONRA ÖĞRENDİKKİ ANNEM HASTA ,BABAM TAŞIYICI ,KARDEŞİM VE BENDE HASTA . HASTANEDEN TABURCU OLDUKTAN SONRADA ARA ARA ATAKLARIM OLDU. KORTZONLU İLAÇLAR KULLANDIM VE ÇOK KİLO ALDIM. AMA İLAÇLARI BIRAKTIĞIMDA ESKİ KİLOMA GERİ DÖNDÜM. 1 YIL SONRA HİÇ KARIN AĞRISI ATAKLARIM OLMADI. AMA EKLEM AĞRILARIM ÇOK OLUYOR. ÖZELLİKLE BACAKLARIMDA ÇOK OLUYOR. İLAÇLARIMI GÜNDE 3 DEFA OLRAK KULLANIYORUM. ŞİMDİ HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA ÇOCUĞUMADA GEÇECEK DİYE KORKUYORUM. AYNI ŞEYLERİ BEBEĞİMİNDE YAŞAMASINI İSTEMİYORUM. EŞİM DE BEN DE BU KONUDA BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUZ. LÜTFEN BİZE YARDIMCI OLURMUSUNUZ...
yesimtunc

Mesajgönderen rezaeı tarih Cum Mar 13, 2009 3:59 pm

Ah canım benim çok geçmiş olsun bu sitede hasta olupda biçok anne var ilk başta ben 6 aylık kızım var.Allah onu bana bağışlasın ve hatta şimdi kucağımda onunla birlikte yazıyorum.Eşin vede sen rahat ol.Bazı aileler var ki çocuğum olsunda yeter ki hasta olsun ben ona bakarım diyen çocuk özlemiyle yanıp tutuşan aileler var.Umarım demek istediklerim yanlış anlaşılmaz.
rezaeı

Mesajgönderen SEVGİ_42 tarih Sal Mar 17, 2009 12:49 pm

BENDE 3 SENELİK EVLİYİM VE 25 HAFTALIK HAMİLEYİM BEBEĞİMİN OLMASINI ÇOK İSTEDİM BENİM ATAKLARIM ÇOK NADİR GELİYOR KOLŞİSİNE BAŞLADIĞIMDAN BERİDE HİÇ ATAK GEÇİRMEDİM NERDEYSE 2 SENEDİR YANİ BURDAKİ Bİ ÇOK KİŞİDEN ŞANSLIYIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM BEBEĞİN OLURSA SEN BİLİNÇLİ BİR ANNE OLACAKSIN FMF KONUSUNDA BİZLER SENELER SONRA ÖĞRENDİK HASTA OLDUĞUMUZU AMA BEBEKLERİMİZ ACI DOLU UZUN YILLAR BEKLEMEYECEK BELKİ HASTA BİLE OLMAYACAK HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN
SEVGİ_42

Dön HAMİLELİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir