Ertelemeden sonra ikinci gidişim..

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

Mesajgönderen ULUDAG tarih Prş Ara 27, 2007 9:04 pm

pellocan kardeş nişanlınız rahatsızlandıgı zaman gitmesi gerekiyor.bende ilk gittigimde iyiydim raporlarımda vardı ama doktor sen şu anda iyisin rahatsız olup olmadıgını bilemeyiz o yüzden rahatsızlandıgında geleceksin dedi bende rahatsızlandıgımda gittim o yüzden nişanlınız rahatsızlandıgı zaman gitmesi gerekir çünkü hasta iken hemen tahliller yapılıyor ateşiniz ölçülüyor o yüzden hasta iken gitmenizde fayda var.
ULUDAG

Re: Ertelemeden sonra ikinci gidişim..

Mesajgönderen dikmen56 tarih Sal Ara 29, 2009 4:52 pm

Arkadaşlar ben 2001 şubatında askere gittim.usta birliğinde 1 ay sonra ataklar başladı hemen asker hastanesine götürdüler 1 ay hava değişimi verdiler hava değişimi bittiğinde tekrar yattım hastaneye 12 gün kaldım beni birliğime sevk ettiler. Bölüm başkanı yarbay bana dediği 3 defa ust uste 1 ay hava değişimi alırsan çürüğe ayrılacaksın dediler. Bende takdir sizin dedim ve beni birliğime gönderdiler. paşalar gibi ataklarla dolu 18 ay askerlik yaptım eger o dönem çürüğe ayrılmış olsaydım bugun memur olamazdım. Bazı hayatı kararlar verirken ileriyide görmek lazım. askere gidecekler 2.defa düşünsün bu vatan hepimizin.
dikmen56

Önceki

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir