Kasım Ayı 2. Hastane Sevki

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

Kasım Ayı 2. Hastane Sevki

Mesajgönderen kerem tarih Cum Eki 01, 2010 12:23 pm

Merhaba Arkadaşlar,

Kasım ayı geliyor ben tekrar önümzdeki günlerde hastaneye sevk alacağım. Daha önce geçen yıl kasım ayında tekrar sevk alıp 45/c tanısı ile erteleme almıştım. 2. Kez gidildiğinde işlem nedir bilen varmı yine aynı koşullarmı geçerli veya artık daha kolaymı yürüyor işler?
kerem

Re: Kasım Ayı 2. Hastane Sevki

Mesajgönderen srht tarih Pzt Eki 11, 2010 10:49 pm

Aynı işlemler tekrarlanacak arkadaşım. Tahlil test vs. fakat atak halini gömek isteyecekler testlerde. Şansına 2. gidişindede askerlikten muaftır alabilirsin. 3.ye de erteleyebilirler. (Not: Daha önceki tahlil ve raporlarını yanında götürmeyi ihmal etme.)
srht

Mesajgönderen tutrakan tarih Cmt Eki 16, 2010 6:15 am

EVET ASKERLİK UZUN VE SİZLERİ İŞİLERİNİZDEN VE HAYATINIZDAN ARALIKLAYACAK BİR SÜREÇ. .AMA AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ TÜM YAŞAMINIZDA VE ZÜRRİYETİNİZDE OLACAK. ASKERLİK BİTER TERHİS OLURSUNUZ. YADA REFÜZE OLURSUNUZ. NEDEN ATALARINIZIN ÇEKTİGİ IZDIRABI VEYA GELECEGİNİZİN NESLİNİZİN SIKINTILARINI HESAPLAMIYORSUNUZ.DAHA ORGAN YIKIMINA PEK ÇOĞUNUZ UGRAMADINIZ. İNŞALLAHTA OLMAZ. HERKEZİN AŞIRI IZDIRABI VE AGRISI OLDUGUNADA EMİNİM. AMA SAGDECE ASKERLİK İÇİN DEGİL TAYİN İÇİN DEGİL GELECEK NESİL İÇİN YÜKSEK SESLE BAGIRIN. ATAK GEÇİRDİGİNİZDE BAGIRIN BİRİSİ DUYSUN.AĞRIDAN YIKILDIGINIZDA CİGERLERİNİZİ KUSTUGUNUZDA VEYA AYAKLARINIZ YANARKEN BATTANİYEYLE KAFANIZI SARDIGINIZDA TERLERKEN DONDUGUNUZDA AYAK BİLEGİNİZ PAZUNUZ GİBİ OLDUGUNDA İTİRAZ EDİN .... Kİ .!!!!!!!!! BİRİLERİ BU MİLLETİN BİR SIKINTISI VAR DESİN.MUTASYON NE AĞRI NE AGRIDAN YIKILMAK NE BİLSİN.KUSURA KALMAYIN SAYGILARIMLA.
tutrakan

Mesajgönderen kerem tarih Çrş Eki 27, 2010 4:14 pm

Baya sitem dolu bir mesaj olmuş...

Bilgi için teşekkür ederim serhat sana yalnız şöyle bir problem var geçen yılki kan tahlillerini doktor alıp geri vermemişti hastanede bilg. dan acaba çıkarmı ya kafamı karıştırdın şimdi :)
kerem

Mesajgönderen gilby tarih Cum Eki 29, 2010 11:44 am

geçen sene fmf teşhisiyle gataya yoklama eri olarak yattım. 1 sene erteleme aldıktan sonra bu sene hastaneye ikinci yatışımı yaptım.istanbul gata ikinci yatışındada hastalığı gözlemleyip (ateş minimum 38 olacak ve kan değerlerin atak esnasında yüksek çıkacak) askerlikten muaf ettiler.merak etme mutlaka bu yatışında muafiyet alacaksın.ayrıca geçen seneki tahlil sonuçların sistemde görünüyor.zaten onlar önemli değil.önemli olan değerlerin yüksek çıkması.ateş 38 olmadan kan almıyorlar gatada.illa 38 i göreceksin.
gilby

Mesajgönderen tutrakan tarih Cmt Eki 30, 2010 3:37 am

askere gidin .atak geçirin. sanraki nesil derdini anlatabilsin. öcüler yemez sizleri. önemli tek şey tedavi edici ilacın sunumudur. kız kardeşlerimiz de var.askere gidince zorla siz istemeden kabullenmeden bir muamele görmezsiniz.lütfen askerlik yapmamak için degil bir çare için çalışın.
tutrakan

Mesajgönderen kerem tarih Sal Kas 02, 2010 2:27 pm

Bugün 2. Kez sevk aldığım Haydarpaşa gataya yatıyorum. İlacı kestim dünden beri içmiyorum kendimi kötüde hissetmeye başladım işallah psikolojik dildir. Hayırlısı bakalım ne zaman atak geçireceğiz.
kerem

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir