hapı yuttuk zorla askere gidicez

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

hapı yuttuk zorla askere gidicez

Mesajgönderen cihan tarih Prş May 03, 2007 7:16 pm

hepinize merhabalar bana yardım edin lütfen çok çaresizim
03/05/07 günü gataya gitim ilk baştaki doktor yoktu başka bir doktor benden tahlil istedi bende hazırlıksız gittim ataklı değildim şimdi tahlil sonuçları normal çıktı p.tesi gel bakalım dedi acaba neolcak çok merak ediyorum
cihan

Mesajgönderen mediterranean tarih Cum May 04, 2007 8:58 am

Geçmiş olsun.FMF lilerin büyük çoğunluğu askere gider,pek az kısmı gitmeden çürük alır.Gidenlerin büyük çoğunluğu askerliğini yapar,pek azkısmı askerliğini yaparken çürük alır.Hayırlı teskereler.
mediterranean
Site Admin

askerlik

Mesajgönderen 1ozgurne tarih Cum May 04, 2007 10:22 am

MRB BEN HAYDARPAŞADAN ASKERLİĞE ELVERİŞLİ DEĞİL RAPAORU ALDIM.SANA SORACAĞIM İLK SORU.HERHANGİ BİR HASTANEDEN RAPORUN VAR MI? HEMEN SENİ ASKERE YOLLAYAMAZLAR.BİR GÖZLEM SÜRECİ HASTANEYE YATIP ATAK GEÇİRMENİ BEKLEMELERİ GEREKİR.GEÇİREMEDİN DİYELİM ASKERE GİTTİĞİNDE ATAK GEÇİRDİĞİN GÜN SENİ SEVKETMEK ZORUNDALAR.İLK ATAK KANIN ALINIR VE HAVA DEĞİŞİMİNE YOLLARLAR.AMA DEDİĞİM GİB EĞER BİR HEYET RAPORUN VARSA ÖYLE HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİL SENİ ASKERE YOLLAMAK.EĞER BENİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORSAN MSN ADRESİM ozgur-akkaya@hotmail.com.sormak isrediğin soruları cevaplayabilirim.
1ozgurne

slm cihan

Mesajgönderen ugurkılınçer tarih Sal Ara 30, 2008 11:42 am

cihan arkadasım seninle bu forumdan bi çok kez atıstık.askerlik konusunda ve ben çok şükür teskereyi aldım yedi ay oldu.460 günü bitirdik geldik senin ne yaptıgını merak ettim durumun nasıl iii misin.neyse arkadasım allahh cümlemize şifa versin sevgiler
ugurkılınçer

Re: hapı yuttuk zorla askere gidicez

Mesajgönderen rambo-78 tarih Cum Ağu 14, 2009 5:27 pm

hapı yuttuk demişin harbiden hapı yuttum muayne olmaya gittim çorlu askeri hastanesine sevk ettiler orda bi kan bide idrar tahlili yaptılar yarısı güünü gittim adam bana demezmi sonuçların iyi çıktı verdi elime askerlige elverislidir raporu yolladı subeye hastaneye bile yatırmadılar yanı ulan bide 3 kere ameliyat olduk insan onun için bi hastaneye yatırır askerde nabıcaz hiç bilmiyom artık
gs
rambo-78

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir