askre gitiğim gün atak geçirdim.

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

askre gitiğim gün atak geçirdim.

Mesajgönderen armada78 tarih Pzt Oca 22, 2007 6:15 pm

öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum.ben fmf hastasıyım ve 10 ocak 2007 de balıkesire askerliğim çıktı.gittiğim gün gece atak geldi ve sabaha kadar kıvrandım durdum.sabah beni revire kaldırdılar.oradan hastaneye götürdüler.doktor senin hiç bi şeyin yok sizin gibileri çok gördüm.yüzlerce kişi geliyo buraya hepside yalancı dedi.5 gün hastanede yattım iğne üstüne iğne yedim.bana 45 gün hava değişimi verdiler.şimdi memleketim karabükteyim.sizlere bir sorum olcak.acaba karabükteyken kendimi gataya sevk ettirebilirmiyim.gatadan muaf raporu alabilirmiyim.veya.hava değişimi verirse muaf olunuyomu 3 ayı geçince.mesajlarınızı bekliyo olcam
arkadaşlar ben 1 hafta önce askere gittim.gittiğim gün atak geldi.45 gün hava değişimi vardiler.memleketteyim şimdi.gataya sevk ederlerse bana çürük verirlermi acaba
armada78

Mesajgönderen birandst tarih Sal Oca 23, 2007 12:37 am

forum da veya ziyaretçi defterinde sizin konunuza benzer bir anı okudugumu hatırlıyorum.tekrar dikkatli okursanız belki bir cevap bulabilirsiniz.
birandst

Re: askre gitiğim gün atak geçirdim.

Mesajgönderen rambo-78 tarih Sal Eyl 09, 2008 8:09 pm

armada78 yazdı:öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum.ben fmf hastasıyım ve 10 ocak 2007 de balıkesire askerliğim çıktı.gittiğim gün gece atak geldi ve sabaha kadar kıvrandım durdum.sabah beni revire kaldırdılar.oradan hastaneye götürdüler.doktor senin hiç bi şeyin yok sizin gibileri çok gördüm.yüzlerce kişi geliyo buraya hepside yalancı dedi.5 gün hastanede yattım iğne üstüne iğne yedim.bana 45 gün hava değişimi verdiler.şimdi memleketim karabükteyim.sizlere bir sorum olcak.acaba karabükteyken kendimi gataya sevk ettirebilirmiyim.gatadan muaf raporu alabilirmiyim.veya.hava değişimi verirse muaf olunuyomu 3 ayı geçince.mesajlarınızı bekliyo olcam

selam bende karabüktenim karabüklü fmf li bi sen bi ben varmı heralde yada benim bildigim bi tek sen varsın :D istersen msn adresini ver konusalım en azından seneye askerlik muaynem var tecrübeli biri olarak bana yardımın olabu belkı k.i b.
gs
rambo-78

merhaba

Mesajgönderen beratkaan81 tarih Çrş Eki 22, 2008 1:22 pm

ordan gataya sevk alman olmaz arkadaşım sana hava değişimini veren hastane neresiyse eğer yine oranın lüzumu üzerine sevk olabilsin.. geçmiş olsun
beratkaan81

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir