VATAN BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

VATAN BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM

Mesajgönderen ugur85 tarih Çrş Oca 07, 2009 12:54 am

selam arkadaşlar ben askere gtimek istiyorum , 10 senedir fmf hastasıyım , ilk bir kac ay atak gördüm ve ilaç kullandıktan sonra birdaha hiç olmadı şükürler olsun , benim sorum , ben şimdiye kadar hic rapor falan almadım askere gittiğimizde bi sorunla karşılaşırmıyım , ilacımı kullanmama izin verirlermi , yardımcı olursanız sevinirim tşk.
ugur85

Mesajgönderen sultan112 tarih Prş Oca 08, 2009 7:59 pm

askere gitmeden önce konturolünüzü yapan dokordan colchicum kullandığınıza dair bir ilaç raporunuz olsunki.askeri sağlık kuruluşunuzun bulunacağı ilk basamak sağlık kurumundan daha önce kulandığınıza ilişkin raporu göstererek ilaçlarınızı daha kolay temin eder ve kullanırsınız.ilaç kullanımı hakkında hiçbir problemyaşamazsınız.ama atak geçirdiğinizde kendinizi ıspat etmek için uğraşabilirsiniz.atak geçirmezseniz ve askeri şartlara vücudunuz dayanırsa(rahat askerlik yapılan birçok askeri birim var şansınıza artık)hiç problem yaşamayabilirsiniz.sizde askere gidince anlayacaksınız bu tür kuruluşlarda başınızdaki komutanınızın iyi veya kötü niyetli oluşu sizin durumunuzu değiştirebilir.inşallah hakkınızda hayırlısı olur sağlık şartlarınıza uygun ve askeri etik kurallarını tam anlamıyla benimsemiş hayırlı insanlarla karşılaşırsınız
sultan112

Mesajgönderen ugur85 tarih Pzr Oca 11, 2009 12:36 am

çok tşk ederim , ben iş bulma konusunda sağlık raporunun bi sakıncası olacağıını düşündüm ve şimdiye kadar hic almadım
ugur85

Mesajgönderen sultan112 tarih Pzr Oca 11, 2009 8:51 pm

ilaç raporundan bi zaraa geleceğini zannetmem.askerlik dışında ortaya çıkarmazsın
sultan112

uğura cevap

Mesajgönderen hüseyin tarih Cmt Şub 07, 2009 2:54 pm

sevgili uğur benim kayınbiraderim ve damadım askeri personel damadımı ziyaret ettiğim de bulunduğu karakolda bi askerimizin fmf olduğunu ve ilaç kullandığını öğrendim ve damadıma bu asker hakkında nasıl bi işlem yapıyorsunuz dediğimde ilacını temin etmeye çalışıyoruz ama bazen gecikiyo dedi ve ben bunun olmaması gerektiğini ve dikkat edilmesi gerektiğini söyledim damadım bana çok önemli olduğunu bilmiyorduk asker bize hiç bi şey demedi bu konuda dedi ve o asker askerliği bitene kadar ilacı önceden temin edildi

kısaca tek sorun ilacının ne kadar önemli olduğunu söylemendir

allah yardımcımız olsun
hüseyin

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir