çok şükür bitti

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

çok şükür bitti

Mesajgönderen ugurkılınçer tarih Pzr Kas 02, 2008 3:50 pm

sevgili fmf dostlar yine aranızdayım uzunca bir aradan sonra.askerliğimi yapalı tam 6 ay oldu.ama iş güç anca yazabildim.sevgili arkadaslar herseyi göze alarak gittigim askerde tam 15 aylık görevim sırasında 1 defa atak geçirdim ve geçirdigim en kötü ataktı tam iki gün sürdü hemde teskereme 10 gün kala teskerenin sevinciyleacımı ellerimin arasına gömmeye çalıstım fakat iki gün iğne ilaç geçmek bilmedi.kısacası bitti.hezamanki tavsiyemi tekrarlıyorum arkadaşlar askere gidin gerçekten peygamber ocagı sivilde çektiğim ağrılar nerelere kayboldu artık bilmiyorum askerlik bana şifa verdi.çürük almak için ugrasmak yerine üzerine gittim ve bi defa atak geçirdim şu an çalısıyorum.bitti işte.neyse herkese şifa diliyorum
ugurkılınçer

FMF hakkında

Mesajgönderen yalçın tarih Sal Kas 25, 2008 2:20 pm

Uğur arkadaşım askerlğini bitirmişsin geçmiş olsun,çürük raporu almadığın içinde bravo tebrik ederim.Bir konuda seni bilgilendirmek isterim bende FMF e bağlı Amiloidoz hastasıyım,35 yaşında ilk defa şidetli karın ağrısı ve FMF in etkilerini hissettim yani doğuştan taşıdığım bu hastalık 35 sene bana ne atak yaşattı ne de belirti,şu anda da 1,5 - 2 senede bir gelen ataklar var yalnız seni üzmek istemem ama bu hastalık asla bizim yakamızı bırakmıyor ve geçmesi söz konusu değil,sen yinede zor olanı başarmışsın acının üzerine gitmişsin artık ufkun geniş tedavine zaman ayırabilir,dahada sağlıklı yaşayabilirsin,sana geçmiş olsun der sağlıklı günler dilerim.
Bütün kader arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum,asla bu hastalığa teslim olmayacağız..
yalçın

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir