sizlere söyleyebileceğim tek şey

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

sizlere söyleyebileceğim tek şey

Mesajgönderen beratkaan81 tarih Çrş Eki 22, 2008 1:16 pm

eğer olaki askerlik yapmaya başladıktan sonra bu hastalığınızın var olduğuna inandırabilmeniz için kendinizi çekeceğiniz çileleri bi allah bide çeken bilir...çünkü kimse bilmiyo bile bu hastalığı hele rütbeliler hiç bilmiyo...ben çektim arkadaşlar hemde çok çektim bu hastalıkla kendimi inandırabilmek daha doğrusu bu hastalığımı anlatıncaya kadar tam 13 ay geçti sonunda anladılar ama iş işten geçti tabiki sakın ama sakın o kıyafetleri giymeden halledin ondan sonra çok çekersiniz.. bu da benim arkadaşlarıma tavsiyem olsun.. herkese ataksız günler dilerim...
beratkaan81

Mesajgönderen srht tarih Çrş Eki 22, 2008 11:49 pm

Evet arkadaşım doğru söylüyorsun ben gitmeden uğraştım o işlerle. Gatada o kadar çok çile çeken hasta vardıki. İyiki önceden halletmişim dedim.
srht

Re: sizlere söyleyebileceğim tek şey

Mesajgönderen kerem tarih Çrş Eyl 28, 2011 5:48 pm

Ben gitmeden önce halletmeye çalıştım ilk yıl aldım erteleme 2. yıl oldu gittm ist. gata ya yatırdılar 23 gün yattım gelse çürük vericez dediler atak gelmedi. Aslında çokda zor değil almak...

Neyse askere gittim acemilik bitti usta birliğine geçtiğim gibi sevk verdiler hastaneye atak fln yoktu samsun asker hastanesinde fmf olduğumu söyledim ordaki doktor atak olunca gel ankaraya sevk edicem dedi ohoo dedim ankaraya gidene kadar ölme eşşeğim ölme atak mı kalır birliğe döndüm samsundan komutanım neden geldin deyince dedim böle böle dediler manyakmı ya onlar hasta halinle seni nasıl götürelim samsuna ordan ankaraya dedi söle sevk versinler bida gönderdi bu sefer ordaki doktora rica ettim dedim beni direk ankaraya sevk etseniz olmazmı ok dedi sevk verdi ank. gata romatolojiye daha yoldayken atak geldi :) gittim hava değişimi aldım 45 gün hava değişimine giderken gen analizi için kan aldılar. Hava değişimim bitti tekrar gataya döndüm gen analizim çıkmıştı 2. atağı görmelerine gerek olmadığını söylediler muaf oldum.

Yani askerde halletmek zor olabilir ama bence düştüğünüz yerde önemli uyuz bi komutana denk gelirsen yazık olur benim gibi şanslı olursanız rahat edersiniz.
Herkese bol şans
kerem

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir