Askerlikten MUAF oldum.

Askerlik uzerine yazılmış yazıları burada bulabilirsiniz

Askerlikten MUAF oldum.

Mesajgönderen srht tarih Cum Tem 18, 2008 10:44 pm

Arkadaşlar. 2 YIL GÜMÜŞSUYU ertelemesinden sonra GATA da 12 gün yatarak atak geçirdim ve Askelikden MUAF oldum. Bütün asker olacak arkadaşlara duyrulur.
srht

Mesajgönderen yuxel tarih Çrş Ağu 06, 2008 5:31 pm

ben de iki yıldır erteleme alıyorum.bu öğlen itibari ile atak başlangıcım oldu.Eskişehir Hava Hastanesine gideceğim ağrılarım çok artarsa.sonucu bildireceğim.
yuxel

Re: Askerlikten MUAF oldum.

Mesajgönderen mt_84 tarih Pzr May 17, 2009 2:19 pm

ya hep sonuc bildircem yazıp sonra dönüt vermiyorsunuz arkadaşlar lütfen sonuclarınızı paylaşın bizimle,her yazılan kelime degerli bu forumda.teşekkür ederim.
mt_84

Mesajgönderen cuneyt_bag tarih Çrş Tem 15, 2009 11:17 am

arkadaşlar muhaf olmak için atak geçirmek gerekiyor anladığım kadarıyla ama şöyle birşey de var mesela benim doktorlar eğer bi daha atak geçirirsen diyalize bağlanabilme ihtimalin çok yüksek... eee bu durumda atak gelsinde öyle hastaneye gideyim demek çok saçma.eski tahlillerimi götürsem olmuyor mu? askere de gitsem çok iyi biliyorum o hapı kullanmama izin vermeyecekler. atak olmayı beklesem öbür dünya için bi adım atmış olcam. çık işin içinden çıkabilirsen???
cuneyt_bag

45/C den Ailesel Akdeniz Ateşi tanısından 1 yıl sevk ertelem

Mesajgönderen Orientalist tarih Prş Eyl 10, 2009 7:39 pm

45/C den Ailesel Akdeniz Ateşi tanısından 1 yıl sevk erteleme aldım şimdi ne olacak acaba ? Deneyim sahibi arkadaşlardan yant bekliyorum
Orientalist

Mesajgönderen BiriciM tarih Pzt Eki 05, 2009 12:52 pm

Askerlikten muaf olmak ve acılarımız anlatabileceğimiz adres buraya bildirelim http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/faces/internetBasvuruGiris.jsp
BiriciM

Mesajgönderen byazrail tarih Sal Eki 20, 2009 10:01 pm

Geçtiğimiz 2009 eylül ayında muayene oldum muayene olurken cerrahpaşa tıp fakültesinden aldığım resmi belge ile gittim belgeyi görür görmez direk askeri hastaneye sevk ettiler askeri hastane atak anında görülmesi uygundur dedi.

Şuanlık askere alındım ancak askeriyede herhangi bir rahatsızlığımda direk gataya tedaviye yollayacaklar askerlik yapmış fmf hastası arkadaşım var 3 kere hava değişimi aldı 3 er aylık ve sonradan çürüğe alındı.
byazrail

Mesajgönderen talip_1986 tarih Cmt Oca 16, 2010 2:28 am

ben muayeneye gittiğimde hastalığın varmı dşye sordular bende yok dedim imza attım gittim...acemi birliğini yaptım..usta birliğinde 1 aylık askerken atak gecirdim hastaneye gittim 1 hafta yattım ve bana raporu verdiler hiç bi zorluk cıkarmadılar...doktor benden cok istekliydi göndermeye...ama içimde hep bi acı olarak kaldı keşke yapabilseydim.. :(
talip_1986

KEŞKE OLMASAYDIN, BEN ÇOOOK PİŞMANIM..

Mesajgönderen xxxaaazzz tarih Cum Oca 22, 2010 7:22 pm

ARKADAŞLAR KARAR AŞAMASINDA OLANLAR için yazıyorum.
ben RA lıyım, yani romatoid artrit.
muafiyet aldım , ama şimdi askere giden glen oluyor asker muhabbeti oluyor hiç olmadık yerde soruluyor arkadaş ortamında o kadar zor ki..
kimine yaptım diyorun kimi biliyor yapmadığını, çok zorr.
daha şimdilik böyle,evlenme aşamasında ne olacak hiç düşünmek istemiyorum bile..
sırf bu sebebten evlenme fobim oluştu arkadaşlar...
xxxaaazzz

Mesajgönderen byazrail tarih Pzt Şub 08, 2010 1:55 am

viewtopic.php?f=4&t=2220 bu konuda detaylarımı anlattım, muaf oldum gatada geçirdiğim günlerim tek tek anlattım umarım sizde muaf olursunuz.
byazrail

Dön ASKERLİK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir