fmf

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

fmf

Mesajgönderen sarikiz tarih Sal Oca 01, 2008 4:57 pm

21 yaşındayım ve fmf hastasıyım her sene izmir dokuz eylül üniversitesinde mehmet tuncanın fmf konulu seminerlerine katılıyorum.bu sene ki seminer ne zamn olucak bı bilginiz varmı acaba?(izmirdeki)
21 yaşındayım ve fmf hastasıyım
sarikiz

Mesajgönderen rezaeı tarih Cum Oca 04, 2008 3:31 pm

Merhaba sarıkız bilmiyordum ama sayende öğrendim seminer olduğunu bende gelirim ne zaman olursa.
rezaeı

mrb

Mesajgönderen daha 18 tarih Cum Tem 04, 2008 3:38 pm

bu seminerler sadece izmirdemi ben sivasdanım bi iblgi verirseniz sevinirim.. :)
hayat basittir...zor gelirse bas ittir...
daha 18

Mesajgönderen volkan-fmf tarih Sal Eyl 23, 2008 3:15 pm

merhaba arkadaşlar mehmet tunca bey her sene değil ama 2 senedir vermektedir toplantı için davetiye gönderiyor ben foruma yazıyorum tarihini ve zamanını
volkan-fmf

Mesajgönderen gamze UŞAK tarih Sal Oca 20, 2009 1:01 am

MERHABA ARKADAŞLAR
sitenize yeni üye oldum.öncelikle herkese en samimi ve içten duygularımla geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
bu hastalıkla 10 yaşımda tanıştım. dayanılmaz göğüs ağrılarıyla gittiğim hastaneden üşütmüş diyerek geri gönderildim.o günden sonra atak hikayesi defalarca ve yıllarca yaşanınca annem bunun basit bir üşütme olmadığını anlayıp işin peşine düştü.ama malesef bu sırada babam rahatsızlandı.kanser teşhisi konuldu. yaklaşık bir senede onun için koşturuldu. ve babamı tam 1,5 yıl önce kaybettik. annem bu olaydan sonra benim üstüme daha çok düştü. şu an 22 yaşımdayım. ve rahatsızlığıma 1 ay önce tanı konulabildi. başka kardeşim yok. annem ve babamda bu rahatsızlıklar hiç boy göstermedi. şimdi gen testi için izmire gitmem gerekiyormuş. buradaki doktorum bahsetti. izmirde bana önerebileceğiniz bir doktor varmıdır acaba??? şimdiden teşekkürlerimi sunarım...
gamze UŞAK

merhaba gamze

Mesajgönderen petra yolcusu tarih Sal Oca 20, 2009 9:10 am

ben k.maraşlı fmf hastasıyım internet üzerinden mehmet tuncaya ulaşmıştım. o gerçekten bu işin uzmanı diyebileceğim bir doktor. sanırım sana yardımcı olabilir.
adresi : 1375 sokak herman apartmanı no:14/8 kat:3 kızılay arkası alsancak izmir.
telefon : 0232 465 21 21
cep : 0532 261 84 21
mail : mehmet.tunca@deu.edu.tr
petra yolcusu
petra yolcusu

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir