Burhan Beye Saygılarımızla "ÇOK ÖNEMLİ"

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

Burhan Beye Saygılarımızla "ÇOK ÖNEMLİ"

Mesajgönderen mediterranean tarih Cmt Kas 17, 2007 8:02 pm

senocakburhan@hotmail.com

denizli

Görüşleriniz

birsel hanım çoçuklarınızın rahatsızlığını yeni öğrendim öncelikle geçmşiş olsun dileklerimi iletir,ALLAHDAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM......size iyi bir haber vererek umarım moraliniz düzelir biraz Türkiyede sağlık bakanlığı aleyhine açmış olduğum interferon tedavisinin fmf li hastalarda kullanılmasını temine açmış olduğum davayı kazandım.artık kolşisine dirençli hastalarrın resmi ilacı interferon.erzincanlı kardeşim malülen emeklilik için aralık ayında dokuz eylül üniversiteninde sağlık kuruluna gireceğim,inşallah emekli olursam fmf li hastarda bir ilki daha gerçekleştiricem.gelişmelerden ayrıca haberdar ederim.sevgi ve selamlarımla
mediterranean
Site Admin

Mesajgönderen nadie tarih Cum Ara 07, 2007 5:34 am

merhaba arkadaslar bn nadie sert
sizden bi ricam olacakt.benim monika adında isspanyol bi arkadasım var.o dafmf hastası ve özelikle Türklerde yaygın oldugunu ögrenmiş ve kendi web adresine sizleri de davet ediyo.bi nevi araştırma için yardım cı olursnız sevınırım o da muhakak sevinicektir.siz herhangi bi dilde yazın o anlayacaktır.sizlere acil şifalar diliyorum..
nadie

Mesajgönderen burhansenocak tarih Çrş Oca 02, 2008 10:22 pm

nadie yazdı:merhaba arkadaslar bn nadie sert
sizden bi ricam olacakt.benim monika adında isspanyol bi arkadasım var.o dafmf hastası ve özelikle Türklerde yaygın oldugunu ögrenmiş ve kendi web adresine sizleri de davet ediyo.bi nevi araştırma için yardım cı olursnız sevınırım o da muhakak sevinicektir.siz herhangi bi dilde yazın o anlayacaktır.sizlere acil şifalar diliyorum..

nadie hanım eğer arkaşaşınızın msn adresini verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.selamlar
burhansenocak

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir