ankarada tanısma ve dayanısma etkınlıgı

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

ankarada tanısma ve dayanısma etkınlıgı

Mesajgönderen gökhanbeder tarih Sal Kas 06, 2007 3:57 pm

ARKADASLAR ANKARADA KASIM AYI İÇERİSİNDE BAHCELIEVLERDE BİR CAFEDE TOPLANTI YAPMAYI POLANLIYORUZ TOPLANTIDA SOSYAL HAKLAR DAVALAR INSAN HAKLARI YURT DISINDAKI SOSYAL HAKLAR ULKEMIZDE YAPILABILEN YARDIMLAR VE YAPILMASI GEREKENLER HAKLARIMIZI SAVUNMAK ICIN BASVURU EVRAKLARI IMZALANMASI DILEKCELERIN YAZILMASI TBMM INSAN HAKLARI KOMISYONUNA BASVURU PLANLAMASI TANISMA VE YEMEK DUZENLENECEKTIR YEMEGE FMF HASTALARI AILELERI CEVRESINDEKILER KATILABILMEKTEDIR REZERVASYON ICIN ISIM YAZDIRMANIZ GEREKMEKTEDIR BUNEDENLE TELEFON NUMARALARINIZ ILE HAFTA SONU PAZAR GUNU YAPILACAK BU TANISMA VE DAYANISMA ETKINLIGINE KATILMAK ISTIYENLER LÜTFEN gokhanbeder@yahoo.com adresıne telefon numarası ve kısı sayısını belırten meıl atmaları önemle rıca olunur.....saygılarımla
gökhanbeder

Mesajgönderen Birsel tarih Pzr Kas 11, 2007 10:16 pm

Mehraba Gökhan bey,

toplanti hakinda daha detayli bilgi yazarmisiniz kim organize yapiyor...kimler var bu organisasion icuinde.. aldigim bir cok mailde ankarali arkadaslarin cogunun böyle bir haberden bir haber oldugunu size yazilmasina ragmen geri dönüsler olmadigini söylüyorlar...

Organizasionunuzdan ve sizlerden biraz bahsedermisiniz... Kimler bu koplantiyi yapiyor, kimler görev aliyor ..ve size tavsiyem... Tüm ankarali Dostlarimiza bu duyuruyu Mailede ulastirmaniz...

calismalarinizda basarilar diliyoruz..

saygilar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen ayalnl tarih Pzt Kas 19, 2007 2:28 pm

istanbuldada yapsak bu tplantiyi bilmişyorum nasil olur ama. belki ankarada yapilir sonra ikinci olarak istanbulda yapilir.istanbuldaki arkadaslar ankaradaki bu toplantita katilan var mi
ayalnl

ankaradakı etkınlık

Mesajgönderen gökhanbeder tarih Pzt Kas 19, 2007 8:10 pm

evt suan ıcın randevu talebı 25e ulastı saygılarımla
gökhanbeder

Mesajgönderen nadie tarih Cum Ara 07, 2007 5:37 am

merhaba arkadaslar bn nadie sert
sizden bi ricam olacakt.benim monika adında isspanyol bi arkadasım var.o dafmf hastası ve özelikle Türklerde yaygın oldugunu ögrenmiş ve kendi web adresine sizleri de davet ediyo.bi nevi araştırma için yardım cı olursnız sevınırım o da muhakak sevinicektir.siz herhangi bi dilde yazın o anlayacaktır.sizlere acil şifalar diliyorum..
nadie

Mesajgönderen nadie tarih Cum Ara 07, 2007 5:53 am

http://fmf.portalsolidario.net

and our forum of messages and files:

http://es.groups.yahoo.com/group/fiebre ... a_familiar

buda arkadasımın web adresi.bnm mail adresim de:the.blue.death@hotmail.com
nadie

Mesajgönderen gkaraman tarih Cum Ara 14, 2007 8:16 pm

Merhaba
Ben arkadaşınıza mesaj attım. 2008 in ilk aylarında -hangi ay henüz kesinleşmedi- İspanya'da hatta valencia'da olacağım. Belki daha fazla yardımcı olabilirim. Araştırma konusu hakkında bilginiz varsa biraz bahseder misiniz?
gkaraman

yeni yıl

Mesajgönderen okumuş tarih Pzt Ara 31, 2007 6:17 pm

yeni yılınızı kutlar sağlıklı mutlu günler dilerim
okumuş

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir