TOPLANTILAR HANGİ TARİHLERDE DÜZENLENİYOR?

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

sevgili birsel hanım

Mesajgönderen sihirlice tarih Pzt May 19, 2008 9:41 am

sevgili birsel hanım :lol:

yazmış oldugunuz kitap için şimdiden teşekkür ederimm..merakla bekliyorum,çünki fmf konusunda ne kadar çok bilgiye sahip olursam,hayatımı kolaylaştırmak adına daha bi cesarete sahip oluyorum,,en kısa sürede umarım basılır vede elimize gecer...

sevgilerimle :lol:
"ORGAN BAGIŞI ,YAŞAM BAGIŞIDIR"
sihirlice

Mesajgönderen feyzaa tarih Cmt Haz 07, 2008 1:42 am

Merhaba
bende fmf hastasiyim ve bu hastalikla ilgili ögle cok bir bilgim yok, tabi kendi cektigim sacilarimdan baska, benim sorum size, bu fmf toplanitlari duzenliyorsunuz ya, acaba yurt disindada olabilirmi yoksa sadece turkiyedemi yapiyorsunuz, bu arada ben isvecte yasiyorum.

ve su kitap meselesi, cok sevindim böyle bir kiabin baslícagina, bu kitap yurt disindada yayinlanacakmi, ve isvece gelecekmi almayi cok isterimde, saolun.
feyzaa

GELENEKSEL BİRSELLE ÜSKÜDAR TOPLANTISI

Mesajgönderen dawn tarih Cmt Tem 05, 2008 8:13 pm

Sevgili Birsel geleceğinden haberim yoktu şayet haberim olsaydı sen geçtiğimiz ay gittiğn gün den itibaren toplantı hazırlıkları yapardım geçen ay gelişinde kitabın dolayısı ile baya bir telaş içinde olduğun için toplantıyı hiç düşünmedim bile madem ki 4 temmuz 16 ağustos ayları arasında İstanbuldasın şayet heskes için uygun ise 27 temmuz pazar günü bir toplantı düzenleme yapabiliriz yanlız ben bu gün yani 05 temmuz günü 15 günlüğüne tatile çıkıyorum toplantıyı site aracılığı ile yine her zamanki gibi buluştuğumuz üsküdar belediye tesislerinde (yerin adını yanlış hatırlamıyorsam) bir toplantı tertip edebiliriz bunun için sitede toplantı adına ayrı bir pasaj açarsanız herkes daha kolay okuma inkanı olur.. Bende Allah nasip ederse 20 temmuzda istanbulda olacağım şimdiden FMF li kardeşlerimle buluşacağım için o günü toplantı tertip edilmiş kabul ederek sabırsızlıkla bekleyeceğim GÖRÜŞMEK ÜZRE ALLAH A EMANET OLUN ŞAFAK KAPLAN
dawn

toplantı

Mesajgönderen Sudenaz6565 tarih Sal Eyl 02, 2008 3:57 pm

merhabalar ben ev taşıma telaşıyla uzun süredir takip edemiyorum,daha önce van'da ikamet ediyordum 4 yıl boyunca orda tedavi görmedim sadece ilaçlarımı kullandım ancak onlarıda düzenli kullanamadım,şu an samsun dayım ve araştırdığım kadarıyla burda da bu konuda uzman doktor yok.
ben istanbul'a gelip kontrollerimi yaptırmayı düşünüyorum,toplantılardanda haberdar olursam mutlaka katılmaya çalışacam.
Sudenaz6565

Önceki

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir