Rica!!!!

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

Rica!!!!

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Eyl 28, 2006 11:25 am

Selam Dostlar,

Herkese daha detayli ve yararli güncel bilgileri sunmak amacli bu Forumu olusturmaya calistik..Elbetekii daha tam olarak istedigimiz nitelige sahib olmadi ,ama hedefimize ulasmak icin calisiyoruz..vaktimiz musait oldugu sürece...

Yeni katilan dostlarimizdan RICAM yazilariniz AIT OLDUKLARI BÖLÜMLERE yazmaniz....

Yeni bir baslik icin,yeni bir konu acmak icin ; NewTopic

Arkadaslarin yazmis olduklari yazilarin altina devam etmek icin ise ; Postreply tiklayarak yazinizi yazabilirsiniz...

sevgilerimle
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen achilles tarih Sal Oca 23, 2007 3:49 pm

acıklama için teşekkür ediriz birsel inş istedigin gibi FORUM VE PAYLAŞIM SİTEMİZ OLUR :wink:
çok fena çokkkkk:)

BİRSEL ABLA PROFİLİNDEKİ İLGİ ALANLARINDA Kİ FMF Yİ ARAŞTIRMAK YAZISINA BİTTİM ;)
achilles

Mesajgönderen nadie tarih Cum Ara 07, 2007 5:32 am

merhaba arkadaslar bn nadie sert
sizden bi ricam olacakt.benim monika adında isspanyol bi arkadasım var.o dafmf hastası ve özelikle Türklerde yaygın oldugunu ögrenmiş ve kendi web adresine sizleri de davet ediyo.bi nevi araştırma için yardım cı olursnız sevınırım o da muhakak sevinicektir.siz herhangi bi dilde yazın o anlayacaktır.sizlere acil şifalar diliyorum..
nadie

Mesajgönderen nadie tarih Pzr Ara 09, 2007 5:41 am

merhabalar
neden bana hala cevap gelmedi hala anlayamıyorum.sadece ispanyol arkadaşımın isteği kendisi de fmf hastası olduğu için sizlere yardımcı olmaktı.neyse sizlere acil şifalar....
nadie

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Ara 10, 2007 6:46 pm

Mehraba,

cocuklarim ve kendi saglik sorunlarim nedenile bir süredir site ve foruma yazamiyordum... elbete arkadasiniza dialoga gecip bilgi alisverisinde bulunabiliriz..Baska Ispanyol FMF hasta arkadaslarimizda var..orda bu hastaligin tanindigini biliyoruz... arkadasiniz forumdaki almanca bilgileri dikatli incelerse FMF hakkinda bir cok bilgiye sahib olcaktir..ayrica www.mittelmeerfieber.de adesinden almanca ingilizce konusdan FMfli türk ve yabanci uyruklu FMflilerle yazisabilir..kendilerine cok gecmis olsun..kisa zamanda yazismak dilegile hosca kalin
saygi ve selamlar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

merhaba

Mesajgönderen kıvılcım tarih Sal Tem 29, 2008 8:20 pm

merhaba arkadaşlar,
ben fmf hastası değilim.ileri derecede bir romatizma hastasıyım.sitenizden yararlanacağımı umut ediyorum ve hepinize acil şifalar diliyorum.
kıvılcım

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir