İMDATTT :(

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

İMDATTT :(

Mesajgönderen 2509 tarih Çrş Kas 02, 2011 8:31 pm

Herkese merhaba...
8 yıl önce yaptırdığımız testler sonucu FMF olduğum anlaşıldı. Öncesinde bir çok doktor ile görüştüm hayatım hastanelerde geçti desem yalan olmaz. 18 yaşında hastanedeki dosyam 80 yaşındaki hastalardan daha kalındı. Apandisitim alındı, ataklarım karın bölgemde ve dayanılmaz sancılı oluyordu 4 gün sürüyor önceleri hastanede yatıyordum gözetimde kalmamı istiyorlardı vs vs... Şimdi 28 yaşındayım ataklarım çeşitli şekillerde oluyor bazen ayak bileğim şişiyor son 4 yıldır çok şiddetli baş ağrılarım oluyor nöroloji bana migren tanısı koydu birçok ilaç kullandım psikolog ve psikiyatrlara bile defalarca gittim antidepresanlar kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum, sürekli hasta olmaktan çok yoruldum. Aile hayatımı, iş ve sosyal yaşamımı mahfetti bu hastalık..... İMDAAAATTTT !!!
2509

Re: İMDATTT :(

Mesajgönderen bekir38 tarih Cmt Kas 05, 2011 10:49 pm

seni cok iyi anlayabılıyorum cünkü benımde 2 sene boyunca normal bır hayatım olmadı sürekli hastanelede geçti ama sımdı cok şükür ıyıyım...
Kaderler Aynı...
bekir38

Re: İMDATTT :(

Mesajgönderen perihan develi tarih Cmt Şub 25, 2012 11:04 am

Selamlar 2509. Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Bizlerinde senden kalır tarafımız yok inanın hepimizde aynı durumdayız... Bu hastalıkta sadece sevindiğim tek nokta yalnız olmadığımı öğrenmem oldu. Sizi grubumuza davet ediyorum orda aradığınız tüm sorularınıza cevap bulacak aynı zamanda da sizinle aynı kaderi yaşayan diğer fmf hastalarıyla iletişim kurabileceksiniz... Tekrar geçmiş olsun kendinize iyi bakın...
http://www.facebook.com/groups/33349737107/
perihan develi

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir