Toplanti yapmak istermisiniz....

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

Toplanti yapmak istermisiniz....

Mesajgönderen Birsel tarih Çrş Eyl 16, 2009 4:12 pm

Selam arkadaslar,

Umarim herkes iyidir ve bu mevsim degisimini ataksiz geciriyordur... Nihayet Izin tarihimiz beli oldu ben ve cocuklar 05 ekim ila 18 Ekim arasi Istanbulda olcagiz... Bana gelen mailerdden bir toplanti istegi herzaman yer almakta..bende sizlere uygun olursa her yil toplandigimiz Üsküdar Feti-Pasa Korusunda tekrar bir araya gelelim derim...Hem tanisip kaynasmis, hasret gidermis oluruz hemde Kitap istedinde olan dostlar kitaplarini alirlar... Herkese uygun bir gün beki cumartesi veya pazar toplantiyi yapabiliriz...Fikir ve yardimlariniz bekliyorum Toplati Organizasionda... hersey gönlünüzce olsun Sevgi ve selamlar
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Re: Toplanti yapmak istermisiniz....

Mesajgönderen ozankucuk tarih Cum Eyl 18, 2009 4:24 pm

Gerçekten sitede bir çok insanın buna ihtiyacı olduğunu düşünmekteyim, böyle bir organizasyon yaparsak çok iyi olur.Tabi çalışan bir insan olduğum için bu toplantının Cumartesi yada Pazar öğleden sonraları yapılması mümkün olabilir mi?
ozankucuk

Mesajgönderen denizz tarih Pzr Eyl 27, 2009 7:42 pm

Çok iyi olur hepimiz için ,bence de pazar günleri olabilir Birsel abla.Ben Üsküdarda yaşıyorum yardımcı olabileceğim bir şey olursa seve seve yapabilirim.lütfen katılalım arkadaşlar
denizz

Mesajgönderen aybars tarih Çrş Eyl 30, 2009 1:16 am

birsel ablacım toplantı yapmanız herkes icin iyi olur herhalde izmirde oturuyorum ama istanbulda akrabalarım toplantı yaparsanız lütfen en kıs zamanda iletirmisiniz
aybars

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Eki 02, 2009 9:06 am

selam arkadaslar,

ilginiz icin cok tskler... Mailerle veya konusmalarda toplanti isteyen arkadaslarin bukadar sesiz kalcagini düsünmemistim...

Daha öncede belirtigim gibi ben 5 ila 18 ekim arasi Istanbul olcam...Hem tatil hemde kontrol amacli...Genelegi bozmayalim daha önceki istanbul gezilerinde yaptigimiz gibi bu seferde yine üsküdar fethi pasa korusunda bulusalim demistim... ben 11 ekim pazar 2 gibi orda olcagim.. gelmek isteyen arkadaslar buyursunlar...

Deniz madem üsküdardasin yardimci olurmusun... yabancisi oldugumdan tam mevsimler bilmiyorum ordaki mekanlarin acik olup olmadigini... bunu bana ögrenirsen sevinirim... kapalisa baska bir yer secelim... bana 00491631350191 den smslede ulasabilirsin... simdiden cok tsk ederim...

hersey gönlünüzce olsun
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen denizz tarih Cum Eki 02, 2009 9:35 pm

Tamam Birsel abla ben bu pazar bakarım sana ulaşırım ayrıca sana katılıyorum herkes çok sessiz
denizz

Mesajgönderen aybars tarih Pzr Eki 04, 2009 10:28 pm

Birsel ablacım toplantı yapmanız bizler icin cok iyi olacak ben izmirde oturuyom istanbulda akrabalarım var toplantınıza gelmeye calısacam oradaki herkesle tanısmak isterim.
aybars

Mesajgönderen BEGÜM tarih Sal Nis 27, 2010 2:22 pm

ARKADAŞLAR BENDE AYDINDA OTURUYORUM İSTANBULA GELMEK İSTERİM AMA ÇOK UZAK VE YOLCULUK HASTALIĞIMI TETİKLİYOR EĞER İZMİR VEYA AYDINDA TOPLANIRSANIZ BENDE SİZLERLE TANIŞMAK VE HASTALIKLA İLGİLİ TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTERİM BUNA ÇOK İHTİYACIM VAR.LÜTFEN AYDIN YADA İZMİRDEDE FMF HASTALARI TOPLANIR VE BANADA HABER VERİRSE KATILMAK İSTERİM.filizoge_9@hotmail.com BENİM MAİL ADRESİM.HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM
BEGÜM

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir