FMF sen neymıssın meger

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

FMF sen neymıssın meger

Mesajgönderen KARA_KULE tarih Çrş Tem 01, 2009 5:08 pm

sLm ben faruk 18 yasındayım sivaslıyım bende fmf hastasıyım 2 aylıkken baslamıs belırtıler ve hatırlıyorum 8 yasıma kadar teshıs konulamamıstı 8 yasına kadar gıtmedıgım ne dotor nede bır hastane kalmıstı hatta hatırlıyorum ankarada bır hastaneye gıttıgımde karnımda böcek oldugu savunulmustu :D ama tehis sonunda konuldu ve genetık olan fmf hastası denılmıstı dedemden gelıyordu ne yazıkkı 2 yıl önce dedemı bu rahatsızlıktan oturu kaybettım ve annemde de gızlı hastalık genetık bulunuyor kendını gostermıyor.18 yıldır ben dırendım o geldı ben dırendım o geldı bu hastalık artık olmasın ıstıyorum ama ne yazıkkı olsa bıle bılınmıyor cevremız cok bılıncsız buna doktorlarımızda dahı ve hayalımde olan doktorluk bu degıl doktorlugu kırletıyorlar abuk sapuk tanı koyarak kısılerın beyınlerını yıkıyorlar galıba doktorlugu kasabtan alıyorlar sadece adam kesmek ıcın baska bır sey yok .ıns su genetık hastalıgı tedavılerı ıyı bır sonuc verırde cocuklarımda bu acıları cekmez artık acı ıstemıyorum .
KARAMSAR OLMAK COK ZOR DEGIL ,ZOR OLAN CİLGİN BİR FIRTINADAN SONRA GÖKKUSAGI GIBI GULUSEYEBILMEKTIR!!!
KARA_KULE

Re: FMF sen neymıssın meger

Mesajgönderen burcuo tarih Cmt Tem 11, 2009 3:45 pm

dogdugum günden beri hastanedeyim diye bilirim kimsenin aklına bu hastalık gelmemis astım dediler bir sürü igne oldum o cıkmadı yanlıs test yaptılar yanlıs ilac verdiler eger ilacı vucüdum kaldıramasaydı ölüyordum sükürler olsun kaldırdı kanser dediler tedaviye baslıyıcaklardı yeniden test yaptılar kanserde degildim en sonunda birgün o agrılarım oldugu gün annemin teyzesinin kızların yanına gittigimizde(o kızlarda FMF var)bende fmf olabilecegini söylediler capa gidip test yaptırdık ve sonunda bu hastalık bende cıktı 17 yasındayım ve 10 yıl bu hastalıgım bilinmiyordu son 7 senedir 3 ay bir kontrollümden baska hastaneye gitmez oldum hicbir hastalık iyi bir sey degildir ama sükürler olsunki benim hastalıgımın tedevisi var
burcuo

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir