KİTAP İSTEĞİ

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

KİTAP İSTEĞİ

Mesajgönderen nildem tarih Pzr Ara 14, 2008 5:22 am

MÜMKÜNSE BEN DE BU KİTABI İSTİYORUM.
BİRSEL HANIM'A YAZMIŞ OLDUĞU KİTAP,BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN VERDİĞİ EMEKTEN DOLAYI NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR.İYİ Kİ VARSINIZ.SAĞLICAKLA KALIN.

NİLÜFER DEMİREL
PLEVNE CAD.PLEVNE APT.46/1
KASTAMONU
HERŞEYE RAĞMEN HAYAT GÜZEL!HER ANINI YAŞAMAYA DEĞER!!!
nildem

Mesajgönderen güler polat tarih Pzt Ara 15, 2008 3:17 am

merhab birsel hanım nasılsınız nedense sizden cevap alamıyorum kitap konusu geçiyor nasıl bir kitap benide bilgilendirirseniz sevinirim sizler her şey için tşk ederim sizlerin derin bilgilerinizle ben çok şey öğrendim cevap verirseniz sevinirim saygılar
güler polat

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Ara 19, 2008 9:43 pm

Mehraba NILDEM,

öncelikle cok tsk ederim, onure etin beni... Suan kitap aldinmi bilmiyorum kitap gönderilip gönderilmedigi hakkinda haberdar edersen mutlaka göndermeye calisirim...Cok az sayida kitap kaldi elimizde ama yetmese bile ikinci baskidan mutlaka göndeririz...buraya not birakabilirsin... firsat buldugumda mutlaka okurum, bazen gec yaziyorum ama mutlaka okurum....

Selam GÜLER Ablacim,

Son aylarda malesef vaktim cok kisitli buyüzdende internete vakit ayiramiyorum..bu yüzden görüsemiyoruzdur...

Kitapa gelince FMF uzantisi olarak yasadigim kronik atrit ve Atrozlarin etkisi sonucunda parmaklarimdaki haraketlik kisitlanmaya baslayip diger sorunlarda gelismeye baslayinca ya birgün parmaklarimi kulanamasam diye bir korku olustu bende kendimce, ilerde beni cocuklarima anatabilcek onlari FMF konusunda bilinclendirecek herseye ragmen pest etmemeleri gerektigini ve onlara ve diger Yeni Tani konulmus FMf hastalarina Bilgilendirme ve bir yol cizmek üzere böyle birseyler karalamaya basladim.....Malüm benim Türkce ortada :-)... Sag olsun sevgili Adem abi benim Birselceyi Türkcelestirdi, daha sonrada Özer bey ilgilendi derken nihayet iki sene gecikmelide olsa temuzda kitapimiz basildi...

Kitapin iceriyi bugüne kadar farkli kaynaklardan edindigim bilgiler kaynaklariyla birlikte yer aliyor... Konunun uzmani olmadigim icin Akademik bir kitap yazma olasiligim olamazdi bende Kendi ve Cocuklari hasta olan bir annenin yasadiklarini , FMf tani öncesi, Tani ve FMFle yasamayi Ögrenme asamasini ve bu asmalarda edindigim bilgileride yerleri geldiginde yazarak, hayatimizi ve FMF bilgilerini Harmanlarayak yazdim... Kitapta sadece FMF ve biz yokuz ayni zamanda Gümüshanenin bir köyünde dogup kucuk yasta almanyaya gelen Birselin ve ondan önceki ilk kusagin almanyada yasadigi sorun ve celiskilerde yer veriyor...

Kitapi okuyan bir kisi FMF hakkinda A dan Z ye herseyi ögrenmis olarak bitiriyor...Aynizamanda Almanyada yasayan birinci ve ücüncü kusak arasindaki yasananlarda bir göz atma firsati oluyor...Yani Türkcemin neden bu kadar kötü oldugu gibi....Yani türkce ögretildide biz ögrenmedik degil gibi :D :D

Kitapin son bölümünde ise FMF hakkinda en cok sorulan soru ve cevaplar, doktorlarimizin bana gönderdigi bazi bilgi-mektuplari aynio zamandada Capa Romatoloji bölümünün FMF arstirma hakkinda yapmis oldugu bir kitapciktan alintilar yer aliyor...

Kitapi kendi imkanlarimla sag olsun degerli dostlariminda yardimiyla bin adet bastirdik ve ücretsiz olarak, saglikcilara egitimcilere ve kütüp hanelere ayni zamanda FMf hastalarina , 18 farkli sehirde dagitmaya calistik.... Amacimiz biraz olsun FMf hakkinda bilgi vermek, kisilerin bu hastaliga dikatini cekmek...Biliyorsunuz FMF tek basina tehlikeli bir hastalik degil ancak tani konulmaz ve kontrol altina alinmazsa hayati tehlike olusturdugu malesef bir gerek...

Iste böyle ablacim...Kendine cok iyi bak Tahaya cok slm...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen nildem tarih Cmt Ara 20, 2008 1:24 am

BEN KİTABINIZI ALMADIM BİRSEL HANIM.BİRİLERİ GÖNDERİR Mİ DİYE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM SADECE.BU KİTABI OKUYABİLMEK BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.KİM NE DERSE DESİN BEN HASTALIĞIMI TEŞHİS EDİLMEDEN ÖNCE SADECE ŞÜPHELENİLİRKEN SİZİN VERDİĞİNİZ BİLGİLERLE TANIDIM.TEŞHİS KONDUKTAN SONRAKİ SÜREÇTETE ZAMANLA YARIŞMAKTAN AÇIKLAMA YAPAMAYAN DOKTORLARIMIZIN VEREMEDİĞİ BİLGİLERİ BURADAN ÖĞRENDİM VE BU YOLDA DAHA BİLİNÇLİ İLERLEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.EMİNİM Kİ KİTABINIZI OKUYABİLİRSEM HASTALIĞIMA ÇOK DAHA HAKİM OLACAĞIM.İNSAN KENDİNİN DOKTORU OLMALI AMA BİLGİSİZ OLMUYOR.BİZİM HALİMİZDEN DE EN İYİ BİZİM GİBİLER ANLIYOR.
SADECE SİZE DEĞİL BU SİTEDE BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ BİZİMLE PAYLAŞAN TÜM ARKADAŞLARA BİNLERCE TEŞEKKÜR.
HERŞEYE RAĞMEN HAYAT GÜZEL!HER ANINI YAŞAMAYA DEĞER!!!
nildem

Mesajgönderen Birsel tarih Cmt Ara 27, 2008 12:17 am

Slm NIldem,

Kitapin kisa zamanda elinde olcak... Umarim begenirsin...

***Kitap eline ulasmayan arkadaslar tekrar kisa bir not birakirsaniz mutlaka gönderilcektir...

Birsel
Site Admin

Mesajgönderen ezel tarih Pzr Ara 28, 2008 11:32 pm

Ablacım mrb,bi süre yoktun çok merak ettim.Özelden msj yazmıştım sanırım okuyamadın.Yazılarını görünce mutlu oluyorum olmadığında kötü olduğunu düşünüyorum ve üzülüyorum dilerim iyisindir.Bu kitabın çıkmasını sabırsızlıkla bekleyenlerden biriydim çokşükür çıkardın kitap isteğinde bulunmuştum ama gelmedi benim için çok önemli çünkü sen çok önemlisin.Ben bu sitite sayesinde hastalığımın ne olduğunu öğrendim en önemlisi senden aldığım bilgiler doğrultusunda anneme gereken test yapıldı,doktorların yıllardır düşünemediği test, inan bu bilgileri almış olmasaydım annem içinde çok geç olabilirdi.Sana bütün iyi duygularımı gönderiyorum ablacım allah razı olsun bunu her zaman diyorum annemde öyle rabbim seni ve çocuklarını korusun.Kitabını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.Allaha emanet ol öpüyorum kocaman hoşçakal...

Adresimi tekrar bırakıyorum;

Şafak Caferoğlu
İstasyon mah. Cumhuriyet cad.
Kışla sok. No:7
Akyaka/KARS
ezel

Mesajgönderen ekim tarih Cum Oca 02, 2009 9:48 am

Birsel Hanım,

Kitabınızı temin edebileceğim bir yayın evi ya da kitap mağazası var mı?
Sizin herkesin adresine göndermeniz sizin için zahmetli ve külfetli olabilir.
Ama eğer zor olmuyor derseniz ben de kitabınızı temin etmek ve okumayı çok isterim ve adresim aşağıdaki gibi:

Yakacık Çarşı Mah. Hediye Sok. Başaranlar Sitesi B-Blok No:10 Kartal-İst

Ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkürler :)
ekim

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Oca 15, 2009 5:09 pm

Mehraba,

gecte olsa kitaplar yavas yavas ades birakanlara gönderiliyor.. bugün firsat buldum ve simdiye kadar gönderilmeyen adesleri aldim..kitaplarin dagitimiyla ilgilenen arkadasa göndercegim...

Ancak bazilariniz ades birakmis ama isim yok... bu sekilde sizlere ulastirmak cok zor kitapi.. lütven adesöe birlikte isimleride yazarsaniz daha kolay size ulasiriz...Bekleytigim tüm dostlardan özür dilerim... Ama emin olun firsat buldukca ilgilenmeye calisiyorum..Hersey gönlünüzce olsun...

Birsel
Site Admin

Mesajgönderen ekim tarih Prş Oca 15, 2009 7:10 pm

Birsel Hanım,

Kitabınızı göndereceğiniz için şimdiden çok teşekkürler. Dikkatle ve özenle her kelimesini okuyacağımdan emin olabilirsiniz.

Ben adresime adımı yazmayı unutmuşum. Adresimi ismimle birlikte yeniden yazıyorum.

Ekim Tepe
Yakacık Çarşı Mah.
Hediye Sok.
Başaranlar Sitesi
B-Blok No:10
Kartal-İstanbul

Sevgi ve Saygılarımla.
ekim

Mesajgönderen f1ay tarih Pzt Şub 02, 2009 1:31 am

birsel abla kitabınızı okumayı çok istiyorum banada gönderirseniz çok sevinirim sizin deneyimlerinizi okumaya ihtiyacım var . annemle birlikte kitabınızı okumayı çok istiyoruz bize gönderirseniz çok mutlu oluruz .

fatma biray ÖZDAL
adres:
girne mah.
bağlar sok.
no:30/3
velimeşe/Çorlu TEKİRDAĞ
f1ay

Re: KİTAP İSTEĞİ

Mesajgönderen Birsel tarih Pzr Şub 15, 2009 12:24 am

Mehraba arkadaslar,

Kitap istekte bulunan tüm arkadaslarin adeslerini aldim... Suanda bende yani almanyada kitap kalmadi ikinci baski icin musait bir zamanda türkiyeye gelmeyi ve bu islemi haletmeyi bekliyorum..en gec o zaman kitaplar elinizde olcaktir... simdide türkiydeki farkli sehirlerde dagitimi üstenen arkadaslarla görüserek orda kitap varsa istekleri göndermeye caliscam... lütfen kirilmayin... yapabilcegim birseyde mutlaka yapcagimdan emin olmalisiniz artik...Hepinize kucak dolusu selam ve sevgiler gönderiyorum..Allaha ananetsiniz...

Birsel
Site Admin

Mesajgönderen gnn38 tarih Pzt Şub 16, 2009 2:23 pm

kemal gönen
cumhuriyet mah. kaleönü cad. vakıfbayrampaşa işh.
kat 3 no :308
kayseri

saygılar
teşekkürler
gnn38

Mesajgönderen rezaeı tarih Prş Şub 19, 2009 1:00 am

merhaba birsel abla bende kitap istemiştim
ATATÜRK MAH. HÜRRİYET CAD.NO:41 KAT:4 DAİRE:4
BORNOVA/İZMİR KEZİBAN REZAEİ SARALAN

Volkana daha önce adres verdim ama cevap alamadım.
rezaeı

Mesajgönderen cvs tarih Cum Şub 20, 2009 9:21 pm

selam birsel abla kitabından bir tane da bana gönderebilirsen çok sevinirim

gamze çavuş
vatan mahallesi,akar sokak
no 1 daire 3
bayrampaşa/İSTANBUL
impossıble,doesn't exıst
cvs

Mesajgönderen aybars tarih Prş Mar 05, 2009 11:46 pm

merhaba birsel abla ben foruma yeni üye oldum sayılır kitabından banada gönderir misin
aybars

Sonraki

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir