KİTAP İSTEĞİ

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

Re: KİTAP İSTEĞİ

Mesajgönderen aybars tarih Prş Mar 05, 2009 11:49 pm

merhaba birsel abla ben bu foruma yeni üye oldum banada bir kitap gönderir misin lütfen ADRESİM 240 SOKAK NO 16 DAİRE 2 HATAY İZMİR
aybars

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Nis 03, 2009 9:24 pm

mehraba,

adesi not aldim..göndercegimiz isimde yazarsan ilk firsata göndeririz...tam zaman belitemiyorum zira ilk baski bitti.. ikinci baskiyi bekleyecegiz malesef... ilginiz icin tsk ediyor sabir bekliyorum..hersey gönlünüzce olsun
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Mesajgönderen erakar tarih Çrş Mar 02, 2011 11:54 am

abla bende çoktandır siteye giremiyordum eğer geç kalmadıysam bi tanade bana kitabınızdan gönderebilirmisiniz sizin ve sitenizin sayasinde şu an 17 yaşında olan kızıma tahlileri bile yapılmadan 12 yaşındayken kolsin tedavisine başladık rahatladık bunun içinde ayrıca size ailem adına teşekkür ederiz.tabi şu an beş kişilik bir aileyiz iki taşıyıcı iki hasta biri bebek henüz tahlil yaptırmadık. selam ve saygılarımla.
adem-i itimat azami hüsn-ü zan
erakar

Mesajgönderen birsell tarih Pzr Haz 19, 2011 12:24 am

merhaba

güvenin icin cok tsk ederim... Kitap konusunda malesef ikinci baskiyi ayptiramadim... buyüzden sitede ve facebook ekledim...ordan okuyabilirsiniz...

Uzun süredir cocuklarimin ve kendi saglik sorunlarimizla bogusuyordum ve cocuklarima uygulanan yeni terapie almanyada sigorta karsilamadigi icin, kitapa ikinci baski icin büce ayiramadim...dogrusu vakite ayiramadim.. sadece yapabildigim almanca cervrisini hazirlamak oldu... firsatim olursa allahda ömür verirse almanca baskiyi yaptirken ikisini bir yaptirmayi planliyorum...Biraz süre alabilir ama yapmak gerek... kimse gönül koymasin... Hepiniz allahaima amanetsiniz, allah hepiniz yar ve yardimcisi olsun
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
birsell

Önceki

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir