ÖNEMLİ Volkan AKALAN

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

ÖNEMLİ Volkan AKALAN

Mesajgönderen volkan-fmf tarih Prş Kas 13, 2008 11:37 am

Sevgili arakdaşlar elimde şuan kitap kalmadı birsel ablayla en kısa zamanda temasa geçip siteye bilgi aktarıcam anlayışınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.
volkan-fmf

Mesajgönderen güler polat tarih Pzt Ara 15, 2008 3:12 am

VOLKAN ben GÜLER POLAT TAHANIN ANNESİ
nasılsın nasıl bir kitap bu benide bilgilendirirmisin çok tandır yazışamiyorduk neyse burda yazışırız inşallah cevap verirsen sevinirim saygılar hepinize
güler polat

Mesajgönderen Birsel tarih Cum Ara 19, 2008 9:18 pm

Mehraba Volkancim,

yazini yeni gördüm evet, malesef ilk baski kendi imkanlarimla ancak bin adet bastirmistim...daha dogrusu bu kadar da ses getircegine emin degildim...Ama cok sükür, amacima ulasiyorum... Malesef cok az sayida kitap kaldi elimizde ama ikinci baski mutlaka yapilcak... Bunun icin görüsme ve calismalar devam ediyor..Sevgili CEmile dostumuz sanirim bir sponsorda bulmus..detaylari konusmak ve baskiyi gerceklestirmek icin kisa süreligine Türkiye gelmem gerekli ama bu suan icin imkansiz...önümüzdeki bir iki ay icinde insallah Istanbula gelip ikinci baski icin calismaya baslayacagiz...

Kimlerin kitap alip almadigini bilmiyorum...eger henüz kitap göndermedigimiz talepler varsa o kisilerin adesi adini bana e-mail olarak gönderirsen ben kalan kitaplardan bu talepleri gidermeye calisirim...Insallah yeter ....

Yok kitaplarimiz yetismese arzu edilen adeslere ikinci baskidan sonra göndeririz....

Sana yaptigin katkilar dayanisma icin cok ama cok tsk ederim... Dayanismada olan, , kitap icin bukadar emek sarf eden tüm dost ve kardeslerime cani gönülden tesekür ediyorum, birkezdaha... bu hepimizin eseri....Basari hepimizin.....En önemliside insallah bu kitap okundukca birilerine bizleri anatcak biraz olsun sesimiz duyurcak...
hersey güzel gönlünce olsun kardesim..Hanifeye annene cok selam ve sevgiler...
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir