GELENEKSEL BİRSELLE ÜSKÜDAR TOPLANTISI

FMF ailesine iletilmek üzere yazılanları buradan takip edebilirsiniz

İki Gün İçerisinde aktivasyon maili gelmeyen yeni üyelerimiz kayıt esnasındaki kullanıcı adını bildiren maili ibuyuksimsekQyahoo.com adresine göndersinler.

GELENEKSEL BİRSELLE ÜSKÜDAR TOPLANTISI

Mesajgönderen dawn tarih Cmt Tem 05, 2008 8:15 pm

Sevgili Birsel geleceğinden haberim yoktu şayet haberim olsaydı sen geçtiğimiz ay gittiğn gün den itibaren toplantı hazırlıkları yapardım geçen ay gelişinde kitabın dolayısı ile baya bir telaş içinde olduğun için toplantıyı hiç düşünmedim bile madem ki 4 temmuz 16 ağustos ayları arasında İstanbuldasın şayet heskes için uygun ise 27 temmuz pazar günü bir toplantı düzenleme yapabiliriz yanlız ben bu gün yani 05 temmuz günü 15 günlüğüne tatile çıkıyorum toplantıyı site aracılığı ile yine her zamanki gibi buluştuğumuz üsküdar belediye tesislerinde (yerin adını yanlış hatırlamıyorsam) bir toplantı tertip edebiliriz bunun için sitede toplantı adına ayrı bir pasaj açarsanız herkes daha kolay okuma inkanı olur.. Bende Allah nasip ederse 20 temmuzda istanbulda olacağım şimdiden FMF li kardeşlerimle buluşacağım için o günü toplantı tertip edilmiş kabul ederek sabırsızlıkla bekleyeceğim GÖRÜŞMEK ÜZRE ALLAH A EMANET OLUN ŞAFAK KAPLAN
dawn

Mesajgönderen Birsel tarih Pzt Tem 07, 2008 4:36 pm

Mehraba Safak abi,

Bi sorun oldu ben bu yaz tatili iptal etim...malesef izine gelmicem..belki ekim gibi gelirim ama suan icin net degil..toplanti güzel olurdu aslinda haziranda geldigimde düsünmedim degil ama kitap icin kosturmam gerekti ve malesef saglikim cok seye elvermiyor... ..

Tatilimizi burda degerlendiriyoruz cocuklarla ve suan esimde yanimizda..bu nedenle siteye pek vakit ayirmadim ama insallah persembe ihtibarile yine eskisi gibi tekrar yaninizda olurum...Ama simdi öncelik ailemde...

Kitap isteyen arkadaslara mutlaka ulastircagim kitaplarini ...merak etmesinler unutmadim onlari..

Hepinize simdiden cok sevgi ve selamlar.

Birsel
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Birselin gelemeyişi hakkında

Mesajgönderen dawn tarih Çrş Tem 09, 2008 11:38 pm

sevgili birsel rojine yazmış olduğun 20 haziran tarihlli yazını okuyan sevgili hüseyin kuldostu arkadaşım bana sevinçli haberi söyleyince bende sana sormadan bu mutlu haberi icraata geçirmek istedim halbuki istanbula gelemeyeceğini bildiğim halde ama o yazıyı görünce çok şaşırdım ve harkete geçtim... rojine yadığın yazıda aynen şunlar yazıyordu. ("""ben 4 temuz ile 16 agustos arasi Istanbulda bulunuyorum.bu sürede görüsmek isteyen herkese kapimiz aciktir...türkiyden bana ulasabilceginiz tel. no Türkiyeye gitigimde site forumda yer alcaktir..simdiden yazamiyorum cünkü önce bi türk hat almalim """) tekrardan fazla heyecan yapıp toplantı zamanı ayarlayıp herkesi lüzumsuz heyecanlandırdığım için özür diliyorum İNŞAALLAH birdahaki gelişinde görüşmek üzre sana ALLAH dan sağlık ve sıhhat diliyorum tekrardan herkesden özür diliyorum ALLAH EMANET OLUN
dawn

Mesajgönderen Birsel tarih Prş Tem 10, 2008 12:30 am

Mehraba safak abi,

Sorun degil... Zaten o tarihlerde türkiydeydim ve sen bir toplanti organize yapmistin bile :D ...o yazi 20 haziran 2007de yazilmis bir yazi.... Ama beklenilmek güzel dogrusu.... Insallah seneye tekrar toplaniriz... bekide ekime....Duyumlarm dogrusa Ekim gibi yine bir Hasta Okulu adli toplanti düzenlencekmis olursa mutlaka yer almaya caliscam..ama biliyorsun artik önceden planlar yapamiyorum...Bu arda Rüstem yanimizdaydi yarin istanbula dönüyor... Siz naptiniz Gelcekmisiniz yine Almanyaya, Gelirseniz mutlaka beklerim... esine kizlara ve tabi mehmet abiye cok selam ve sevgiler ..Hüseyin abide unutmayim:-)..hepiniz allaha amanet olun

sevgiler
ya zirvelerden gelen su gibi duru;
ya da kavrulmus ormanlar gibi kuru

hayat senin...ne istiyorsan o ol.....
Birsel
Site Admin

Dön DUYURULAR-ÜYELİK-AKTİVASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir